• Головна
  • У Полтаві провели толоку в садибі патріарха Мстислава
14:30, 15 квітня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві провели толоку в садибі патріарха Мстислава

У Полтаві провели толоку в садибі патріарха Мстислава

Минулими вихідними у всіх куточках Полтави відбулися суботники. Їх організовували небайдужі громадяни та політичні осередки.  Генеральне прибирання пройшло і в садибі патріарха Мстислава.

У Полтаві провели толоку в садибі патріарха Мстислава, фото-1

У Полтаві будинок Патріарха Мстислава розташований на однойменній вулиці, яка раніше носила ім’я Карла Лібкнехта, а ще раніше називалася Тригубівською. Його включили до туристичного маршруту, пов’язаного із Симоном Петлюрою, адже майбутній Патріарх Мстислав, в миру Степан Скрипник доводився племінником Петлюрі. З 1994 року у цій будівлі на громадських засадах діяла хата-музей, яким опікувалося ГО «Полтавське міське православне сестринство св. Княгині Ольги». Тут навіть проводили екскурсії. Проте зараз музей закритий для відвідувань: будівля в аварійному стані і потребує ремонту

У Полтаві провели толоку в садибі патріарха Мстислава, фото-2

Як розповів Олександр Горай, голова відділу зв’язків із громадськістю та ЗМІ Харківсько-Полтавської єпархії ПЦУ (УАПЦ),  кошти, необхідні для реконструкції, не можливо зібрати без участі громади. А зволікати з ремонтними роботами не можна, адже полтавці можуть просто втратити будинок.

Наразі ж вдалося впорядкувати територію біля дому завдяки  вірянам та громадським активістам.

Перерахувати кошти на реконструкцію музею можна на рахунок парафії: Святого Архистратига Михаїла релігійна громада (парафія) Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ, ЄДРПОУ/ДРФО 37914874,АТ КБ “ПРИВАТБАНК” (ЄДРПОУ банку 14360570, код банку 331401) рахунок: № 26001054205208 (Поточний рахунок), валюта UAH (Українська гривня).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#толока #садиба #активісти

Коментарі

Оголошення
live comments feed...