• Головна
  • Тарифи на розмитнення іноземних автомобілей
Реклама
11:39, 6 квітня 2019 р.

Тарифи на розмитнення іноземних автомобілей

Реклама
ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÑаÑÑаможка

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÑаÑÑаможка

Сьогодні завдяки прийнятому у 2016 році Закону України «Про зниження акцизу на автомобілі, що ввезенів Україну за кордону»виникла тенденція великого попиту на старі автомобілі іноземного виробництва, які українські громадяни у великому обсязі почали купувати.

Тарифи та принцип розмитнення авто

Отже, якщо ви теж бажаєте придбати автомобіль, іноземного виробництва,який був вироблений до 2010 року, то вимаєте дізнатися ціни розмитнення авто для того,щоб мати змогу зважити переваги купівлі автомобілята знати суму коштів, які ви повинні сплатити для того,щоб розмитнити та офіційно зареєструвати його в Україні. Дізнатися більш докладно інформацію про те, які діють тарифні ставки на розмитнення автомобілів із різним типом (бензин,дизельне паливо або електричний)та об’ємом двигуната схемирозрахунку вартості розмитнення автомобіля ви можете на сайті компанії «ОДЕМАРА»https://www.odemara.com/uk/services/avto-iz-ssha-es-i-gruzii/.

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÑаÑÑаможка

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÑаÑÑаможка

Досить велика кількість більш вигідних пропозиції можливо знайтина купівлю автомобілів на вторинному ринку на різноманітних аукціонах Америці. Автомобілі,виробництва американських автомобільних брендів завжди цінувались за свої високі показники якості виготовлення,високі технічні та експлуатаційні показники. Перевагикупівлі автомобіля на американських аукціонах також полягає у тому, що переважна більшість американських автомобілів має досить невеликий фактичний знос та пробіг, навіть бюджетні моделі мають високій рівень якості виробництва та надійності, якісні технічні показники, вартість експлуатації цих автомобілів досить дешева.

Кваліфікована допомога - гарантія якості та законного розмитнення

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÑаÑÑаможка

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÑаÑÑаможка

Отже,якщо ви бажаєте придбатиавтомобіль американського виробництва,тоді послугикомпанії «ОДЕМАРА» будуть вам потрібні та корисні. Компанія«ОДЕМАРА»є офіційним партнером декількохкомпаній, які займаютьсяпродажем автомобілів та виконує послуги з організації таекспедирування доставки автомобілів контейнернимиперевозками морським транспортом до порту Одеси із повним спектром послуг по митному очищенню в Одеському порті. Перевезення автомобіля контейнером забезпечує високій рівень безпеки та надійності, аспівробітники компанії «ОДЕМАРА»забезпечать якісну та своєчасну доставку вантажу із оформленням необхідних документів на митниці.Тому,якщо ви скористаєтесь послугами компанії та ви можете бути впевнені в тому,щоваш вантаж буде доставлено якісно та на прийнятних умовах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...