• Головна
  • Полтава закупить у кредит сорок нових тролейбусів
15:30, 12 квітня 2019 р.
Надійне джерело

Полтава закупить у кредит сорок нових тролейбусів

Полтава закупить у кредит  сорок нових тролейбусів

Сьогодні відбулося позачергове засідання виконкому Полтавської міської ради, на якому, зокрема, розглянули питання щодо доцільності залучення кредитних коштів, комунальним підприємством «Полтаваелектроавтотранс» від Європейського банку реконструкції та розвитку під гарантію Полтавської міської ради для реалізації інвестиційного проекту «Оновлення тролейбусного парку м. Полтава» та в рамках цього обговорили прогнозні показники міського бюджету на 2020 та 2021 роки.

Полтава закупить у кредит  сорок нових тролейбусів, фото-1

Якщо конкретніше, то цьогоріч Полтава може закупити сорок нових тролейбусів. Для цього міська рада візьме кредит у ЄБРР в сумі 10 мільйонів євро. П’ятсот тисяч євро додасть міська рада. Аби отримати цей кредит, необхідно було розробити пакет документів. Сьогодні їх затвердили на виконкомі, потім нададуть на розгляд у Мінфін, а далі за це рішення проголосують на сесії. Тому і провели так оперативно засідання виконкому.

Полтава закупить у кредит  сорок нових тролейбусів, фото-2
Полтава закупить у кредит  сорок нових тролейбусів, фото-3

Якщо всі процедури відбудуться, і кредитні кошти Полтава отримає, буде проведено тендер на придбання тролейбусів. « Перевагу надаватимемо вітчизняному виробникові» - каже перший заступник голови міської ради Андрій Лямін.

Полтава закупить у кредит  сорок нових тролейбусів, фото-4

Раніше ми розповідали : Налагоджуючи зв'язки: відбулася зустріч з китайськими інвесторами

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тролейбуси #кредит #інвестиції

Коментарі

Оголошення
live comments feed...