• Головна
  • 16 мільйонів гривень виділять з обласного бюджету на оздоровлення полтавських дітей
14:30, 12 квітня 2019 р.
Надійне джерело

16 мільйонів гривень виділять з обласного бюджету на оздоровлення полтавських дітей

16 мільйонів гривень виділять з обласного бюджету на оздоровлення полтавських дітей

На засідання обласного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей було підбито підсумки за 2018 рік та обговорено плани щодо організації літньої оздоровчої кампанії 2019.

16 мільйонів гривень виділять з обласного бюджету на оздоровлення полтавських дітей, фото-1

З обласного бюджету виділять  16 мільйонів  гривень, що дасть можливість оздоровити 10 тисяч дітей .

«- Основне завдання на 2019 рік , як було і раніше – це надання якісної безпечної послуги з оздоровлення та відпочинку,  котра  буде відповідати державним спеціальним стандартам відпочинку для дітей,які проживають на території Полтавської області. Зараз діє перевірка всіх оздоровчих  закладів. Про це  ми будемо говорити на нараді у голови полтавської облдержадміністрації Романа Товстого 25 травня»  - розповіла заступниця начальника Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Наталія Шкоденко.

 Зараз в області функціонують 27 дитячих закладів оздоровлення і відпочинку, з них 14 — у комунальній власності, 12 — у приватній та 1 державний. Жодного закладу за останні 5 років не закрили й не перепрофілювали

Начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Сергій Макєєв у своїй доповіді зауважив:

« - Наша з вами заслуга, що попередня оздоровча кампанії була успішною для нас,вона пройшла без спалахів інфекцій та без отруєнь. Тож я ще раз звертаю вашу увагу на харчові отруєння. Ми повинні зробити все належне, аби не допустити цього явища протягом майбутньої оздоровчої кампанії».

Раніше ми розповідали Під Полтавою запрацював новий дитячий садочок

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#канікули #діти #відпочинок

Коментарі

Оголошення
live comments feed...