• Головна
  • За два тижні полтавцям виписали 15 тисяч електронних рецептів на ліки
17:30, 12 квітня 2019 р.
Надійне джерело

За два тижні полтавцям виписали 15 тисяч електронних рецептів на ліки

За два тижні полтавцям виписали 15 тисяч електронних рецептів на ліки

З 1 квітня в медичних закладах Полтавщини, які надають первинну допомогу, запрацював електронний рецепт на «Доступні ліки» для пацієнта. Однак, такий рецепт може отримати тільки той пацієнт, який підписав декларацію із сімейним лікарем.

Як повідомив заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, начальник управління  Ігор Куделич за цей період в регіоні виписали 15 тис. 474  рецепти з них  4 тис. 549 – відпущено, тобто отоварено в аптеках.

«Щоб відпускати ліки за електронним рецептом, аптеки мають підписати угоду з Національною службою здоров’я України. У Полтавській області 230 аптек і аптечних пунктів видають ліки за електронним рецептом. Національна служба здоров’я України уклала договори з 42 юридичними особами – аптечними закладами. Серед них приватні установи, комунальні аптеки та ФОПи. Нові аптеки продовжують приєднуватися до участі в програмі», – розповів Ігор Куделич.

За два тижні полтавцям виписали 15 тисяч електронних рецептів на ліки, фото-1

Полтавщина на 8-му місці серед регіонів України щодо виписаних електронних рецептів. Нас випереджають Донецька, Харківська, Вінницька, Львівська, Запорізька області, Київ та Дніпро. Щодо відпущених рецептів Полтавська область займає 9 місце.  Найбільше рецептів виписують у Полтаві.

Раніше ми розповідали Понад 200 полтавських аптек видають ліки за електронним рецептом

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рецепти #ліки #аптеки

Коментарі

Оголошення
live comments feed...