• Головна
  • Герой України на Полтавщині розповів, за що поважає і підтримує президента
Партнерський матеріал
15:30, 11 квітня 2019 р.
Надійне джерело

Герой України на Полтавщині розповів, за що поважає і підтримує президента

Партнерський матеріал
Герой України на Полтавщині розповів, за що поважає і підтримує президента

Довідка. Володимир Жемчугов – Герой України, уродженець Червоного Луча Луганської області. Після військової агресії Росії проти України здійснював диверсійну діяльність проти окупаційних війські. Провів 30 операцій зі знищення військових об’єктів та особового складу проросійських бойовиків. 29-го вересня підірвався на міні під час виконання бойового завдання. Потрапив у полон. Внаслідок важких поранень втратив кисті обох рук та майже позбувся зору. Перебував у полоні бойовиків до 17-го вересня 2016 року. Був звільнений із полону за участі Президента України Петра Порошенка. У січні 2017-го був  нагороджений Золотою Зіркою Героя України.

10-го квітня на Полтавщину приїздить Герой України Володимир Жемчугов. Проводить зустрічі із представниками місцевої громади у Стасях. Розповідає про свою участь у російсько-українській війні. Про українську армію, яка на початку військової агресії з боку Росії була незабезпечена, недостатньо озброєна, але однак – завдяки героїзму та патріотизму бійців – воювала із ворогом. Згадує, що ситуація почала змінюватися після обрання Петра Порошенко Президентом України.

-Тоді багато людей і на Луганщині, і на Донеччині злякалися Путіна. Просто схилили голови аби змушені були підтримати прихильників «русского міра».Порошенко не злякався. Він підняв країну, щоб зупинити російську окупацію. Підняв армію, озброїв її. Я буваю зараз у військових частинах.І бачу зовсім іншу армію, ніж у 2014-му році. Зараз солдати нагодовані, забезпечені амуніцією, новою зброєю, вони вмотивовані. Зараз солдати дійсно отримують 23 000 на місяць – тобто 1000 у день, як і обіцяв колись президент. Тільки до цього прийшлося іти трохи довше, - перераховує Володимир Жемчугов.

Володимир Жемчугов згадує, що до війни був бізнесменом, працював менеджером та директором компаній. І завжди мріяв, щоб Україна пішла тим шляхом розвитку, який привів до успіху розвинуті країни Європи. І у тому, що держава таки пішла цим шляхом, також велика заслуга чинного президента.

-Петро Порошенко вивів нас на шлях України до ЄС та під захист НАТО. Він сприяв створенню антикорупційних органів, децентралізації влади. В Україні частина громад вже почали жити так, як живе Європа – за принципами самоврядування. Люди самі розпоряджаються своїми грошима. І це – лише початок шляху. Головне зараз – не зупинитися і не звернути із нього, - говорить Герой України.

Володимир Жемчугов не надто багато говорить про вибори. Зазначає, що нічого не винен жодного із кандидатів. Однак підкреслює, що успіх Володимира Зеленського у першому турі – це лише запит на казку, яку їм продемонстрували у серіалі «Слуга народа». Між тим, ані Польща, ані Чехія, Словаччина чи країни колишньої Югославії не отримали казки – вони отримали складний шлях реформ, змін та перетворень, який пройшли за 10-15 років, щоб прийти до кращого.

-Я розумію, що ту працю із реформування держави, яку розпочав Порошенко, не можна в умовах підлої війни з боку Росії завершити за 5 років. Коли президент прийшов до влади у 2014-му, казна країни була фактично порожньою. Зараз ми маємо достатні резерви і перспективи для економічного розвитку. Головне – не повестися на порожні обіцянки та зробити вибір виважено, осмислено. Тому що ми відповідальні за те, чи стане Україна завтра розвинутою і самодостатньою європейською країною. І на шляху до цієї України я готовий підтримати Петра Порошенка, - резюмує Володимир Жемчугов.

Нагадаємо, раніше під час перебування у Полтаві Петро Порошенко повідомив, що звільнив голову Полтавської ОДА Валерія Головка через підозри у корупції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #Володимир Жемчугов #вибори #президент

Коментарі

Оголошення
live comments feed...