• Головна
  • Уже в наступному навчальному році учні полтавської школи № 15 тренуватимуться в оновленому спортзалі
10:30, 11 квітня 2019 р.
Надійне джерело

Уже в наступному навчальному році учні полтавської школи № 15 тренуватимуться в оновленому спортзалі

Уже в наступному навчальному році учні полтавської школи № 15 тренуватимуться в оновленому спортзалі

У закладах освіти міста тривають заходи щодо покращення в них умов та матеріально-технічної бази. Так, у кожній із шкіл проводяться ті чи ті роботи, відповідно до запитів самих закладів. Серед них й загальноосвітня школа № 15.

Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 знаходиться на околиці міста, у селищі Вороніна. Проте аж ніяк не обділена увагою з боку міської влади. Як і в інших закладах освіти, тут проводяться капітальні та поточні ремонтні роботи, забезпечується матеріально-технічна база.

У закладі вже всі вікна замінені на нові металопластикові, встановлено протипожежні двері та розроблено проектно-кошторисну документацію на облаштування системи пожежної сигналізації. Нині ж тут активно триває ремонт спортивної зали. Директор школи Лідія Боряк розповіла, що остання потребувала відновлення чи не найбільше, аджез кожним роком на спортивну залу зростає навантаження: тут діють різноманітні спортивні гуртки, відбуваються численні змагання:

– Ми звернулися до міської влади, управління освіти щодо ремонту нашої спортивної зали і на наші прохання звернули увагу. В серпні минулого року розпочалися ремонтні роботи. Тут повністю замінено стелю, стіни оштукатурили, зняли старі батареї і поставили нові, вікна були замінені раніше. Зараз триває заміна підлоги. Завершити ремонтні роботи планується влітку.

Перевірив хід ремонтних робіт депутат міської ради Андрій Матковський спільно з начальником управління освіти Юрієм Матвієнком. Депутат говорить: ця школа особлива своїм туристичним спрямуванням, навчає дітей любити природу та активні види спорту, загартовуватися, тощо. А відтак, спортивна зала вихованцям різних секцій та гуртків просто необхідна:

– Ця школа має гарну традицію – тут діти займаються туризмом, велосипедним спортом. Окрім того, на базі закладу проводять змагання обласного рівня. Тому, звичайно, маємо сприяти тому, щоби діти мали можливість займатися спортом в комфортних умовах. Станом на сьогодні ремонт зазначеного об’єкта уже профінансовано з міського бюджету на суму понад 600 тисяч гривень.

Депутат додав: кожен із навчальних закладів міста має свою родзинку, а завдання міської влади – розвивати усі напрями, які пропонує школярам полтавська освіта.

Для покращення матеріально-технічної бази загальноосвітньої школи №15 уже спрямовано понад 250 тисяч гривень. На ці кошти придбали необхідні меблі, спортивний інвентар, музичні інструменти, сучасний інтерактивний мультимедійний комплекс та інші матеріали для створення належних умов навчання в рамках проекту Нова українська школа.

Прес-служба Полтавської міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міська рада #Полтава #ремонт #спортзал

Коментарі

Оголошення
live comments feed...