• Головна
  • У «Полтаватеплоенерго» підбили підсумки опалювального сезону
18:30, 10 квітня 2019 р.
Надійне джерело

У «Полтаватеплоенерго» підбили підсумки опалювального сезону

У «Полтаватеплоенерго» підбили підсумки опалювального сезону

Минулий   рік для ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» був надзвичайно складним. По-перше через  подорожчання газу, що  відобразилося на збільшенні тарифів на послуги. «Немає  сумніву в тому, що і прийдешній 2019 рік також збереже певні негативні тенденції, з якими підприємство буде вимушене існувати» - зауважив заступник генерального директора зі збуту Роман Кашин:

     - Наразі на підприємстві значний відтік кваліфікованих кадрів. Через неконкурентний рівень заробітної плати з незалежних від підприємства причин ми почали масово втрачати і працівників робітничих  спеціальностей, і фахівців інженерно-технічного напряму. Маємо надію, що колектив скоро відродиться, наповниться новими працівниками, які піднімуть якість виробництва на вищий щабель.

У «Полтаватеплоенерго» підбили підсумки опалювального сезону, фото-1

 Що очікує на полтавців в наступному опалювальному сезоні розповів      головний інженер Володимир Пасічко:

     - Підготовку до опалювального сезону вже розпочато. В цьому році ми плануємо виконати роботу по реконструкції теплових мереж, димових труб та котельні №3. А також перевести  її в автоматизований режим роботи; запланована заміна поверхонь нагріву котла №3 ПТВМ-50. Плануємо встановити обладнання ХВП на котельнях підприємства.

На жаль, перелічені заходи  не забезпечать підвищення технічного рівня до бажаного,  що його  можливо було би досягти в умовах стабільної економіки. Але все ж таки дозволить забезпечити функціонування підприємства до часу, коли загальна ситуація покращиться.

У «Полтаватеплоенерго» підбили підсумки опалювального сезону, фото-2

 « 2018 рік для підприємства був ювілейним: уже півстоліття колектив «Полтаватеплоенерго» дбає про тепло та комфорт у домівках споживачів. І попереду чекає ще багато роботи. Ми впевнені, що наполегливість і професіоналізм наших працівників допоможуть здолати усі негаразди і стануть запорукою стабільного розвитку», - підбив підсумки в.о. генерального директора «Полтаватеплоенерго» Олександр Олексенко.     

У «Полтаватеплоенерго» підбили підсумки опалювального сезону, фото-3

Також керівники «Полтаватеплоенерго» наголосили на необхідності встановлення теплових лічильників, що обліковують фактичну кількість теплової енергії. Їх наявність дає змогу мешканцям будинків самостійно визначати температурний режим у приміщеннях. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#брифінг #теплопостачання #опалювальний сезон
Оголошення
live comments feed...