• Головна
  • Із чергового об’їзду Полтави комунальними службами
13:40, 10 квітня 2019 р.
Надійне джерело

Із чергового об’їзду Полтави комунальними службами

Із чергового об’їзду Полтави комунальними службами

Традиційні об’їзди Полтави комунальними службами продовжуються. 9 квітня заступник міського голови з питань ЖКГ, член команди «Рідне місто» Олексій Чепурко разом з керівниками комунальних підприємств інспектували місто.

Основне питання – благоустрій територій Полтави, прибирання листя, ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ та недопущення нових. Головний комунальник міста наголосив, що після зими завдань постало чимало:

– У Полтаві триває двомісячник чистоти та благоустрою. Наводимо лад на вулицях, площах, у парках і скверах, у дворах. Після зими в комунальників роботи особливо багато. Обсяги завдань постійно збільшуються, адже місто – це велике господарство. Працюємо в посиленому режимі. Поступово – крок за кроком – ми все зробимо. Відзначу з приємністю, що до наведення ладу у місті вперше за тривалий час почали активно долучатися керівники підприємств, установ та організацій. Подяка за це новому очільнику інспекції по контролю за благоустроєм – Антону Тонконогу.

Цього тижня під час об’їзду інспектували мікрорайон «Левада». Тут, на вулицях Південній, Чураївни та проспекті Миколи Вавилова з’явилися несанкціоновані сміттєзвалища, тож відповідальні служби їх повинні якнайшвидше прибрати.

Олексій Чепурко також перевірив виконання завдань, отриманих комунальниками під час минулого об’їзду. На його думку, це дисциплінує чиновників, змушує їх відповідальніше ставитися до роботи.

Так, силами працівників комунального підприємства «Декоративні культури» відновлено належний благоустрій Сонячного парку й оглядового майданчика, територія навколо якого була засмічена пляшками, недопалками та іншим непотребом.

Прес-служба Полтавської міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Міська рада #об'їзд #Полтава #комунальники

Коментарі

Оголошення
live comments feed...