• Головна
  • У дендропарку на Полтавщині висадили екзотичні дерева
11:15, 9 квітня 2019 р.
Надійне джерело

У дендропарку на Полтавщині висадили екзотичні дерева

У дендропарку на Полтавщині висадили екзотичні дерева

Цієї весни  нові екзотичні рослини з’явилися у  дендропарку «Івушка» оздоровчого  комплексу  «Нафтохімік»  ПАТ «Укртатнафта», що знаходиться в  с. Омельник Кременчуцького району. Молоді дерева стануть частиною ансамблю Алеї пам’яті про засновницю дендропарку, доктора біологічних наук, професора Олену Байрак, котра трагічно загинула на початку 2018 року.

У дендропарку на Полтавщині висадили екзотичні дерева, фото-1

Минулого тижня Алею пам’яті Олени Байрак доповнили ще 14-ма саджанцями екзотичних рослин – дуба болотяного, що славиться осіннім різнобарвним листям; альбіції ленкоранської (шовкова акація) з дивовижно красивими квітами (на Полтавщині їх побачать вперше), павловнії або імператорського дерева, батьківщина якого – Далекий Схід. 

У дендропарку на Полтавщині висадили екзотичні дерева, фото-2

Щороку силами громадської організації «Екологічний клуб «Омельник» та екологічними активістами області, за кошти оздоровчого комплексу та меценатів, в «Івушці» поповнюють колекцію дерев. Так, багаторічним незмінним учасником весняних суботників у дендропарку є і заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації Олександр Ткаченко.

У дендропарку на Полтавщині висадили екзотичні дерева, фото-3

На даний момент на території цього дендропарку посаджено понад 210 видів цінних екзотичних і декоративних деревних рослин, батьківщиною яких є Північна Америка, Південно-Східна Азія, Далекий Схід, Кавказ, Південна Європа та ін. Деякі екземпляри справжня рідкість не лише для Полтавської області, а й для України загалом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дендропарк #екзотичні дерева

Коментарі

Оголошення
live comments feed...