• Головна
  • Полтавські науковці перемогли на конкурсі підручників
07:31, 9 квітня 2019 р.
Надійне джерело

Полтавські науковці перемогли на конкурсі підручників

Полтавські науковці перемогли на конкурсі підручників

Завершився другий етап Всеукраїнського конкурсу підручників для 11 класу, який був організований Міністерством освіти і науки України згідно з «Положенням про конкурсний відбір проектів підручників для 5-9 і 10-11 класів для закладів загальної середньої освіти» (наказ МОН № 14 від 5 січня 2018 р.).

За підсумками конкурсу підручники із зарубіжної літератури для 11 класу (рівень стандарту і рівень профільний) авторського колективу під керівництвом доктора філологічних наук, професора Ольги Ніколенко здобули грифи Міністерства освіти і науки України, а також набрали найбільшу кількість накладів відповідно до замовлень педагогів і шкіл, повідомляє інтернет агенство " Новини Полтавщини" з посиланням на сайт Полтавського національного педуніверситету.

Нові підручники авторського колективу під керівництвом професора Ольги Ніколенко стали абсолютними лідерами у Дніпропетровській, Харківській, Одеській, Львівській, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Кіровоградській, Луганській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Херсонській, Черкаській областях.

Підручники для 11 класу авторського колективу під керівництвом професора Ольги Ніколенко продовжують лінію підручників, розпочату в 2012 році.

До підручників розроблено спеціальну онлайн-платформу, на якій розміщено електронну хрестоматію, аудіохрестоматію, відеохрестоматію, експрес-уроки, фільмотеку, мистецьку галерею та інші матеріали для навчання і викладання.

Раніше ми розповідали Полтавські школярі в рамках програми обміну поїдуть до Фільдера

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#підручник #конкурс #школа
Оголошення
live comments feed...