• Головна
  • Сьогодні у ЗЗСО №37 відбувся перший семінар в рамках проекту «Майстерня активної молоді»
17:10, 8 квітня 2019 р.
Надійне джерело

Сьогодні у ЗЗСО №37 відбувся перший семінар в рамках проекту «Майстерня активної молоді»

Сьогодні у ЗЗСО №37 відбувся перший семінар в рамках проекту «Майстерня активної молоді»

Метою проекту є посилення залучення, ініціативності та участі молоді м. Полтава до публічного життя в сфері прямої демократії, зокрема, бюджету участі по впровадженню змін в громаді.

Ініціатором проекту і організатором інформаційних семінарів виступила громадська організація «Центр розвитку та співпраці громад» за підтримки Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» від Інституту «Республіка», Національного Демократичного Інституту (NDI), а також за сприяння КО «Інститут розвитку міста» та Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради.

- Сьогодні ми проведемо перший семінар в рамках проекту Майстерня активної молоді. Цей проект розрахований на учнів старшої школи, а також на 1-2 курс інститутів. Ми будемо проводити 30 семінарів, які розкажуть молоді про те, як брати участь в прийнятті рішень на рівні місцевої влади, допоможуть вивчити механізми залучення громадян, ресурси, електронні реєстри, інші інструменти електронної демократії, які впроваджуються в різних громадах України, - розповіла керівник організації «Центр розвитку та співпраці громад» Ганна Шавиро.

- За результатами проведення таких проектів ми надіємось, що наша полтавська молодь стане активнішою. Тобто наша молодь побаче, що не потрібно виїжджати з Полтави в пошуку щастя. Полтава відкрита для молоді, для втілення їх ідей,- зауважив начальник управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради Юрій Матвієнко.

Голова робочої групи з питань партиципаторного бюджетування у Полтаві Олександр Глазов зазначив, що проведення цього проекту є чудовим стартом для подальшого створення ініціативи учнівського бюджету участі.

Спільно з фахівцями КО «Інститут розвитку міста» вони навчатимуться подавати проекти до ініціативи «Бюджет участі». Очікується, що в результаті навчання команди напрацюють як мінімум 30 проектів, які будуть подані в рамках програми «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Полтаві на 2016-2020 роки».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#активна молодь #проект #майстерня #бюджет участі

Коментарі

Оголошення
live comments feed...