• Головна
  • У Полтаві жителі багатоповерхівки протестують проти будівництва гаражів у зеленій зоні
15:47, 4 квітня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві жителі багатоповерхівки протестують проти будівництва гаражів у зеленій зоні

У Полтаві жителі багатоповерхівки протестують проти  будівництва гаражів у зеленій зоні

Жителі полтавського будинку по вулиці Пушкіна, 28 прийшли на засідання постійної комісії з питань містобудування та архітектури, аби депутати допомогли розв’язати конфліктну ситуацію. 

У їхньому дворі на місці зеленої зони, де були дерева і квітники, влаштовують місця для паркування. Люди вважають, що водії мають намірчасом побудувати там гаражі. У ситуацію втрутився депутат Вадим Ямщиков.

За його словами, якщо це дійсно станеться – така дія є не законною. Адже вже понад 10 років у Полтаві не будують гаражі у дворах. А тільки у гаражних кооперативах. Виняток – надання дозволу інваліду або особі пільгової категорії.До того ж, за словами Вадима Ямщикова, ситуація ускладнюється тим, що зелена зона належить до культурної спадщини.

Перед депутатською комісією виступила пенсіонерка Світлана Павлівна. Жінка просила вирішити ситуацію. Їй пообіцяли , що у конфлікт втрутяться представники інспекції з благоустрою. До речі, друга сторона конфлікту власники автівок– на комісію не явилися. Хоча Вадим Ямщиков запевнив – їх запрошували. Отож, останнє слово за інспекцією з благоустрою.

Раніше У Полтаві безоплатно вчитимуть у музичних школах дітей учасників АТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гараж #конфлікт #комісія

Коментарі

Оголошення
live comments feed...