• Головна
  • Фінансування інфраструктури та розвиток туризму: у Полтаві проведуть міжнародний форум (ФОТО, ВІДЕО)
15:30, 4 квітня 2019 р.
Надійне джерело

Фінансування інфраструктури та розвиток туризму: у Полтаві проведуть міжнародний форум (ФОТО, ВІДЕО)

Фінансування інфраструктури та розвиток туризму: у Полтаві проведуть міжнародний форум (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 4-го квітня, в «Інституті розвитку міста» відбулася нарада, під час якої учасники обговорили організацію та проведення у Полтаві міжнародного форуму «Планування та фінансування міської інфраструктури».

Фінансування інфраструктури та розвиток туризму: у Полтаві проведуть міжнародний форум (ФОТО, ВІДЕО), фото-1

Перед початком наради заступник міського голови Віталій Нікіпелов підкреслив важливість «Інституту розвитку міста» у об’єднанні зусиль влади, бізнесу, громадськості для розвитку Полтави.

Також присутні на нараді головаробочої групи з питань бюджету участі Олександр Глазов розповів про розвиток цієї програми у місті. Він нагадав, що фінансування проектів починалося із суми у 1,5 мільйони, а зараз дійшло до 11 мільйонів.

Фінансування інфраструктури та розвиток туризму: у Полтаві проведуть міжнародний форум (ФОТО, ВІДЕО), фото-2

Також тепер подавати проекти до бюджету участі можна буде із будь-якої точки світу. Ще цього року вперше запровадять дитячий бюджет участі.

Після цього учасники наради перейшли до обговорення, власне, проведення міжнародного форуму. Керівник офісу проекту «Інтегрований розвиток міст вУкраїні» уПолтаві Ірини Брижань розповіла, що учасниками форуму стануть 100-120 учасників із різних міст України та з-за кордону. Це будуть керівники міст, міжнародні та національні експерти, представники фінансових установ та донорські організації.

Фінансування інфраструктури та розвиток туризму: у Полтаві проведуть міжнародний форум (ФОТО, ВІДЕО), фото-3

Головними темами форуму стануть розвиток міської інфраструктури та залучення ресурсів. Учасників познайомлять із практиками інтегрованого розвитку міст Німеччини, Франції, інших країн Європи. Пройде форум 15-го травня із 9:30 до 17:30 у Полтавському краєзнавчому музеї.

Про те, що дасть форум Полтаві, розповів Віталій Нікіпелов.

-Полтава першою із учасників запровадила концепцію інтегрованого розвитку міста. Її створення стало результатом консолідації полтавців, громадськості, бізнесу, міської влади. Зараз у нас складний етап – реалізація цієї концепції. Форум буде майданчиком для обговорення, презентації концепції, а також залучення фінансування. Крім цього, такого роду заходи будуть сприяти підвищенню туристичної привабливості Полтави і зроблять місто привабливим не лише для фахівців, але й для туристів із інших регіонів, - сказав заступник міського голови.

Ми розповідали, що раніше у Полтаві відбулася "Майстерня міста".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #форум #розвиток #інфраструктура

Коментарі

Оголошення
live comments feed...