![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
16:30, 3 квітня 2019 р.
Надійне джерело
Полтавська поліція виявила трьох рибалок - порушників
![Полтавська поліція виявила трьох рибалок - порушників Полтавська поліція виявила трьох рибалок - порушників](/dist-assets/images/cap.jpg)
Порушників нерестової заборони виявили на річці Дніпро Кам’янського водосховища в м. Кременчук і на ставку одного із сіл Карлівського району.
![Полтавська поліція виявила трьох рибалок - порушників , фото-1 Полтавська поліція виявила трьох рибалок - порушників , фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
На Кам’янському водосховищі рейдова група у складі водної поліції та інспекторів рибоохоронного патруля припинила незаконний промисел 25-річного рибалки. На місці виявлені знаряддя лову та гумовий човен зі свіжовиловленою рибою. Збитки, завдані біоресурсам, спеціалісти оцінили у 6256 гривень.
![Полтавська поліція виявила трьох рибалок - порушників , фото-2 Полтавська поліція виявила трьох рибалок - порушників , фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
За даним фактом розпочато досудове розслідування (ст. 249 КК України).
А в Карлівському районі сектор патрульної поліції задокументував незаконний вилов риби за допомогою електролову та двох риболовецьких сіток. У рибалок вилучені снасті, гумовий човен та 4 кг свіжовиловленої риби.
Відносно порушників – місцевих жителів 32-х та 53-х років – складені адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 (Порушення правил використання об’єктів тваринного світу) КУпАП.
Раніше ми розповідали На Полтавщині стартувала операція " Нерест"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
19:36, 25 липня
05:42, 19 липня
09:39, 15 липня
10:04, Сьогодні
05:43, 19 липня
7
live comments feed...