• Головна
  • На Полтавщині навчають тренерів відповідно вимогам УЄФА
Новини компаній
09:00, 4 квітня 2019 р.

На Полтавщині навчають тренерів відповідно вимогам УЄФА

Новини компаній

На Полтавщині діє програма, спрямована на підготовку тренерів рівня «С», що працюють з футболістами в дитячо-юнацькому і масовому футболі. Розроблена вона відповідно до вимог Хартії масового футболу УЄФА. Програма передбачає базове викладання теоретичних, методичних і практичних основ багаторічної підготовки футболістів. Навчання проходить у вигляді семінарів та практичних занять, які проводять досвідчені викладачі та спеціалісти згідно затвердженої програми та розкладу. Про це повідомляє прес-служба полтавської ФФУ.

Зазначимо, що відродження дитячого та юнацького футболу потребує комплексного підходу. Тому підготовка нових кваліфікованих тренерів – один з напрямків, який зараз реалізовує ФФУ.

Найбільшу увагу сьогодні в Полтавській ОДА зосередили на повному оновленні спортивної інфраструктури. Цей пункт є головною частиною обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017–2020 роки.

Хто та як розвиває футбольну інфраструктуру регіонів

Гра мільйонів уже давно стала частиною не тільки дворового життя українців, а й таким собі методом комунікації між громадами. Вона гартує дух переможців та породжує любов до інших видів спорту.

Тисячі юних полтавчан грають у футбол, наслідуючи свого земляка Руслана Ротаня, якого наприкінці минулого року призначили головним тренером молодіжної збірної U-21. Руслан – вихованець ДЮСШ «Ворскла», грає у футбол з раннього дитинства, його ігрове амплуа – півзахисник: «Очолити молодіжну збірну України — велика честь для мене. У моїй ігровій кар'єрі збірна завше була особливою командою, і її кольори я завжди захищав із гордістю».

Руслан для багатьох малих футболістів Полтавської області став зразком для наслідування, тож недивно, що вже відтепер діти активно готуються до спортивного фестивалю «Відкриті уроки з футболу».

Але наразі масовий футбол потребує підтримки. Тож стратегічно важливим кроком є відновлення та спорудження нових майданчиків і стадіонів в усіх точках держави. Тому, в рамках бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України», цим активно займається  ТОВ "ФФУ Продакшн" - український завод з виробництва штучних полів за технологією Polytan".

Якісний дворовий футбол

Питання підтримки дворового футболу для України є глобальним, тому й вирішується на державному рівні. З бюджету щорічно виділяються кошти, а програма «Будуй Поле» займається безпосередньо відновленням спортивної інфраструктури регіонів. Працює вона під егідою ФФУ. За період її існування, в 15-ти областях країни вдалось облаштувати більше трьох сотень об’єктів.

Збудовані футбольні поля зі штучним покриттям стали зразковими і надалі будуть задіяні для проведення Всеукраїнського турніру зірок дворового футболу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...