• Полтавська "Ворскла" розгромно програла у Львові
18:55, 2 квітня 2019 р.
Надійне джерело

Полтавська "Ворскла" розгромно програла у Львові

Щойно у Львові завершився матч між полтавською "Ворсклою" та львівськими "Карпатами".

Команди вийшли на матч у таких складах:

«Карпати»: Кучинський – М’якушко, Ковтун, Гуйє, Мехремич – Швед, Толочко, Хонгла, Гуцуляк – Йода – Понде

«Ворскла»: Шуст – Батіста, Гіоргадзе, Чіжов, Пердута – Кане, Чеснаков, Шарпар, Кобахідзе – Габелок – Карека.

У першому таймі господарі двічі відзначилися у воротах «Ворскли». На 26-ій хвилині рахунок відкрив Крістіан Понде – 1:0, а га 38-ій хвилині Мар’ян Швед подвоїв перевагу у рахунку – 2:0.

Ще два м'ячі "Карпати" забили після перерви. Спочатку Швед красиво перекинув Шуста - 3:0. А потім Понде заробив пеальті, яке реалізував Йода - 4:0.

У "Ворскли" найкращі моменти мав Карека, але один його удар відбив голкіпер "Карпат", а після іншого м'яч полетів вище поперечини. У підсумку "Ворскла" не лише не взяла реванше після ганебної домашньої поразки з рахунком 0:4, але і повторила такий самий прикрий для уболівальників результат. І зіпсувала дебют новому тренеру Віталію Косовському.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію