• Головна
  • Полтавські комунальники об’їхали місто: давні проблеми та нові завдання (ФОТО)
17:30, 2 квітня 2019 р.
Надійне джерело

Полтавські комунальники об’їхали місто: давні проблеми та нові завдання (ФОТО)

Полтавські комунальники об’їхали місто: давні проблеми та нові завдання (ФОТО)

Щовівторка полтавські комунальники інспектують місто. Об’їзди Полтави є важливою частиною величезної роботи щодо утримання міста у чистоті та порядку. Робота, яка не припиняється. Чимало завдань постає перед комунальними службами навесні, аби місто щонайшвидше привести до ладу.

2-го квітня делегація із керівників установ та організацій, яку очолив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів (питання галузі ЖКГ) Олексій Чепурко, провела черговий об’їзд Полтави.

– Впродовж тижня до міської ради звертаються люди зі своїми проханнями та скаргами. Після цього служби формують список адрес, які потрібно об’їхати. Крім цього, є місця, які ми об’їжджаємо традиційно і перевіряємо виконання доручень, які надавали раніше. Такі заходи дисциплінують чиновників, вони бачать проблеми безпосередньо на місцях і ставляться до їх вирішення з належною відповідальністю, – пояснює Олексій Чепурко.

Під час сьогоднішнього об'їзду комунальники були на вулиці Європейській, у мікрорайоні Левада та на Соборному майдані. На вулиці Європейській Олексій Чепурко дав доручення керівникам КП «Декоративні культури», «ЖЕО-2», інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста із приводу вирубування порослі, спилювання сухих дерев, накриття люками відкритих колекторів.

Біля Свято-Успенського собору та на Білій Альтанці керівник «Декоративних культур» Сергій Луценко прозвітував про результати розчистки та прибирання, які провели працівники підприємства, що він очолює.

Після завершення об’їзду Олексій Чепурко відповів на запитання журналістів. Зокрема зазначив, що господарство міста в останні роки перебувало в суцільній руїні.

– Ми бачимо, що системно містом ніхто роками не займався. Після зими особливо помітно, що багато об’єктів потребують капітальних ремонтів. Звісно, на усі об’єкти одразу фінансування із бюджету не вистачить, але поступово – крок за кроком – ми усе зробимо, – запевнив заступник міського голови.

Полтавські комунальники об’їхали місто: давні проблеми та нові завдання (ФОТО), фото-9

Серед задавнених проблем благоустрою, які стосуються всієї території Полтави – відновлення асфальтового та ґрунтового покриття після розкопок «Полтававодоканалу». Постійно складається абсурдна ситуація, коли підприємство виконує роботи, руйнуючи нещодавно покладене покриття. Щоб вирішити проблему, Олексій Чепурко цього тижня у четвер проведе відповідну нараду з представниками «Полтававодоканалу».

Полтавські комунальники об’їхали місто: давні проблеми та нові завдання (ФОТО), фото-10
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #місто #об'їзд #ЖКГ #проблеми

Коментарі

Оголошення
live comments feed...