• Головна
  • Полтаві пройшов табір «Канікули з Ісусом» для дітей греко-католиків
14:00, 31 березня 2019 р.

Полтаві пройшов табір «Канікули з Ісусом» для дітей греко-католиків

Полтаві пройшов  табір «Канікули з Ісусом» для дітей греко-католиків

З 27 по 29 березня у Полтаві на базі молодіжної платформи УГКЦ «Дзиґа HUB» проходив дитячий табір «Канікули з Ісусом». Його учасники — полтавські діти віком 6-13 років.

 Завдяки співпраці між парафіями Пресвятої Трійці УГКЦ та Воздвиження Чесного Хреста РКЦ табір відбувся  у приміщенні Римо-Католицької Церкви.

Проект еалізували  з ініціативи отця Юрія Кролевського та отця Ципріяна Чопа, ОМІ, за підтримки ордену Лицарів Колумба та Ліги Греко-Католицьких жінок у м. Полтава

Місцевий парох Свято-Троїцького храму УГКЦ отець Юрій Кролевський розповів, що кілька років тому вирішили системно підходити до організації дитячих таборів, щоб дітям було цікаво і корисно, а ініціатива сприяла всебічному християнському розвитку:

— Дякуючи батькам, які довіряють нам своїх дітей, та ініціативним парафіянам, які присвячують час та сили для праці з дітьми, такі християнські табори у часі осінніх та весняних канікул стали традицією парафії. З кожним роком діти підростають і ми побачили чудові результати таких ініціатив. 

Громадський активіст, одна з організаторів дитячого табору «Канікули з Ісусом» та волонтер Свято-Троїцького храму УКГЦ у м. Полтава пані Ірина Верига наголошує на важливості та доцільності таких заходів:

— Такими ініціативами можемо стимулювати дітей до християнського росту, розширити світогляд та мати більший дотик до формування християнських цінностей у свідомості.

«Канікули з Ісусом» — парафіяльна ініціатива, яка допомагає дітям розпізнати таланти, стати креативнішими та винахідливішими.

Одна з головних цілей проекту — допомогти підростаючому поколінню поглибити розуміння християнських та суспільних істин, переосмилити християнську ідентичність.

Голова церковної ради та Великий лицар Свято-Троїцького храму УГКЦ у Полтаві Євген Хайлов радіє щорічнім дитячим таборам, які відбуваються з року в рік, завдяки власним зусиллям парафіяльної спільноти:

— Це дуже добра ініціатива, щоб діти під час канікул не сиділи вдома, не витрачали час на пустощі, комп’ютери, але, щоб могли більше часу присвятити духовному, особистісному та інтелектуальному розвитку.

Заходи завершилися у п’ятницю. У програмі були  щоденна участь у Службі Божій, уроки християнської етики, ігри та змагання, майстер-класи з виготовлення екоприкрас для великодніх пасок, банси, перегляди мотиваційних фільмів, похід в ігроцентр на квест. Також діти вчилися знімати відеоролик на соціальну тематику.  У цьому їм допомагали студенти полтавського осередку Української Академії Лідерства.

Раніше ми розповідали Полтавська церква "Світло життя"  відзначає тридцятирічний ювілей

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#церква #табір #діти
Оголошення
live comments feed...