• Головна
  • Підприємці Полтави дискутували про нічну заборону продажу алкоголю (ФОТО, ВІДЕО)
08:30, 28 березня 2019 р.
Надійне джерело

Підприємці Полтави дискутували про нічну заборону продажу алкоголю (ФОТО, ВІДЕО)

Підприємці Полтави дискутували про нічну заборону продажу алкоголю (ФОТО, ВІДЕО)

Під час вчорашнього засідання ради підприємців гаряча дискусія розгорілася щодо питання про заборону продажу алкогольних напоїв у нічний час. Нагадаємо, відповідний проект був нещодавно опублікований на сайті міської  ради. Ініціатор , депутат Едуард Волков пояснив це тим, що дана пропозиція назріла давно, адже у вечірній та нічний час Полтава кишить «наливайками», а сумнозвісний «алкопарк» - постійне джерело проблем для патрульної поліції. Полтавці неодноразово просили вирішити проблему кардинальними засобами. Найбільш дієвий, на думку Едуарда Волкова – заборонити продаж алкоголю в нічний час, а саме з 22 до 8 ранку. Пропозицію депутат підкріплює аргументами:

Втім, у пропозиції Волкова є кілька поправок. Зокрема, у ресторанах та інших закладах громадського харчування, які працюють цілодобово алкоголь і надалі продаватимуть, однак з умовою: не продавати його «на винос" у будь - якій тарі.

Підприємці Полтави дискутували про нічну заборону продажу алкоголю (ФОТО, ВІДЕО), фото-1

 Представники поліції пропонують вирішувати проблему системно і на всіх рівнях, спільно. Адже, скажімо, просто посилене патрулювання не дасть бажаного результату.

Підприємці Полтави дискутували про нічну заборону продажу алкоголю (ФОТО, ВІДЕО), фото-2

Пропозицію Едуарда Волкова поділяє і підтримує радниця  ВО міністра охорони здоров*я Вікторія Лоза.

 Вона розповіла  про позитивний досвід європейських країн у цьому питанні, та наводить статистичні дані поліції щодо злочинів та правопорушень, пов*язаних із вживанням алкоголю. Скажімо, тільки протягом лютого зафіксовано 224 виклики поліції вночі, з них – 99 випадків правопорушень у публічних місцях.

Підприємці Полтави дискутували про нічну заборону продажу алкоголю (ФОТО, ВІДЕО), фото-3
Підприємці Полтави дискутували про нічну заборону продажу алкоголю (ФОТО, ВІДЕО), фото-4

Голова ради підприємців Євген Ніколаєнко : «Як батько і громадянин я голосую за . Як підприємець розумію, що треба добре все обдумати, адже власники магазинів нестимуть збитки».

Підприємці Полтави дискутували про нічну заборону продажу алкоголю (ФОТО, ВІДЕО), фото-5

Підтримала пропозицію власниця «Місцевої кав*ярні» Катерина Бабіч. Вона розповіла про численні виклики поліції, коли не тверезі вандали нівечать літні майданчики, а також жахливу антисанітарію, яку можна спостерігати в ранкові години біля ЦУМу після «нічних гулянь».

Підприємці Полтави дискутували про нічну заборону продажу алкоголю (ФОТО, ВІДЕО), фото-6

Директор товариства з обмеженою відповідальністю «Регіональний експертно-консалтинговий центр «Полтаваконсалтинг» Костянтин Волков: « Всі знають, що продавати наркотики заборонено, то чому всіх так бентежить заборона нічного  продажу алкоголю?».

Категорично проти заборони - ГО «Підприємці Полтавщини».  Вони оприлюднили звернення, я  подали звернення, у якому зокрема, сказано: Нічна заборона на продаж алкоголю – це популізм, а не боротьба з алкоголізмом. Більше 30% ринку знаходиться в тіні. А така заборона перенаправить більшу частину грошей з офіційних магазинів, які відповідають за якість продукції, до тіньового сектору. Це збільшить кількість фальсифікованого алкоголю в обороті, відкриватимуть нові точки легального збуту.

Скептично до заборони ставиться і заступник директора з комерційних питань групи компанії «Автотранс» Максим Бережний. На його переконання це, зокрема лише розвине тіньовий ринок.

Підприємці Полтави дискутували про нічну заборону продажу алкоголю (ФОТО, ВІДЕО), фото-7

В будь – якому випадку,  перші ніж винести пропозицію на сесію міської ради, її ще обговорять на громадських слуханнях.

Підприємці Полтави дискутували про нічну заборону продажу алкоголю (ФОТО, ВІДЕО), фото-8

Раніше ми розповідали Гожулівську сільську раду можуть приєднати до Полтави

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#алкоголь #продаж #заборона
Оголошення
live comments feed...