• Головна
  • Перший рейс з Полтави до Єгипту: як це було? (Відео, ФОТО)
16:00, 26 березня 2019 р.
Надійне джерело

Перший рейс з Полтави до Єгипту: як це було? (Відео, ФОТО)

Перший рейс з Полтави до Єгипту: як це було? (Відео, ФОТО)

Отже довгоочікувана подія сталася! Перший рейс до Єгипту з Полтавського аеропорту став реальністю. 149 пасажирів вирушили на курорт до Шарм – еш – Шейху.

Подію широко анонсували в ОДА. Рейси до Шарм-еш-Шейха будуть регулярними. Літаки відправлятимуться щовівторка о 16.00 годині  з Полтави. З червня вильоти будуть здійснюватися в четвер та неділю.

Пасажирів першого рейсу запросили на реєстрацію не за дві години до старту, як зазвичай, а за три, адже поки що реєстрація триває у ручному режимі.

Літак прилетів об 11:50, всіх запросили на митний огляд.

Літак Боінг 737 -700 з 149 пасажирами на борту вилетів з Полтави трішки пізніше , не об 13.10, а о 13:27.

Про те, як відбувалася подія, ви можете побачити у нашому відеофільмі:

Довідково: 

ПОКП «Аеропорт-Полтава»

 На даний час аеропорт – це складний майновий комплекс, що розташований на земельній ділянці площею 214 га. Бетонна злітно-посадкова смуга довжиною 2 550 м та шириною 42 м, обладнана світлосигнальною системою посадки літаків М2\2. Наявна спеціалізована техніка та обладнання дозволяють у повному обсязі забезпечити обслуговування сучасних середньо магістральних повітряних суден. Планова пропускна здатність – 400 пас/год.

Майновий комплекс включає в себе також склад паливно-мастильних матеріалів ємністю 2400 куб. м, газопровід з газорозподільчим пунктом, напірний каналізаційний колектор з насосною станцією, водопровідну систему холодної води, подвійне підключення до мереж електропостачання з центральним розподільчим пунктом, окреме приміщення пожежної охорони та служби авіаційної безпеки.

Перший рейс з Полтави до Єгипту: як це було? (Відео, ФОТО), фото-8

Аеропорт «Полтава» має зручне географічне розташування, знаходиться в центрі логістичних пасажирських та вантажних маршрутів між містами Київ, Харків, Дніпро, поряд з автотрасою Київ – Харків – Довжанський.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20.12.2017 №1024-р відкрито міжнародний пункт пропуску через державний кордон в аеропорту «Полтава» для вантажного і пасажирського повітряного сполучення з постійним режимом функціонування і цілодобовим часом роботи.

Перший рейс з Полтави до Єгипту: як це було? (Відео, ФОТО), фото-9

Рішенням 13 сесії обласної ради 7 скликання від 31.01.2017 затверджено програму розвитку та підтримки ПОКП «Аеропорт-Полтава» на 2017-2020 роки.

Метою Програми є стабілізація фінансово-економічної діяльності ПОКП «Аеропорт-Полтава» та забезпечення його розвитку з використанням наявного виробничого потенціалу шляхом надання йому статусу міжнародного, з подальшим відкриттям внутрішніх та міжнародних регулярних авіарейсів, що сприятиме реалізації туристичного потенціалу Полтавської області та формуванню її інвестиційної привабливості.

Виконання заходів Програми дозволить забезпечити сертифікаційну спроможність головного аеропорту області та його подальший розвиток, що дасть можливість приймати середньомагістральні повітряні судна світового рівня, здійснювати як внутрішні так і міжнародні авіаційні перевезення.

 З метою приведення інфраструктури аеропорту у відповідність з міжнародними стандартами в рамках реалізації вищезазначеної Програми у 2018 році здійснено наступні заходи:

- проведено капітальний ремонт існуючої будівлі аеровокзалу з улаштуванням міжнародного пункту пропуску (облаштування службових приміщень для прикордонників, митників, правоохоронців, санітарних служб, кімнати для матері і дитини, туалетів, у тому числі для людей із обмеженими фізичними можливостями тощо);

 - доукомплектування спеціальним обладнанням, яке необхідне для облаштування міжнародного пункту пропуску (металошукачі, транспортери для вантажу, стійки із системами реєстрації пасажирів, електронні табло тощо);

- поточний ремонт штучної злітно-посадкової смуги, руліжної доріжки та перону (відновлення деформацій покриття, зокрема ремонт швів, тріщин та локальних руйнувань);

- укомплектування спецтехнікою та обладнанням.

З метою забезпечення вимог авіаційної безпеки, заходи з розбудови інфраструктури аеропорту продовжаться у 2019-2020 роках.

Відеоматеріали та фото - Станіслав Таран 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рейс #виліт #аеропорт

Коментарі

Оголошення
live comments feed...