Кардіоцентр у Полтаві добудують цього року

 Кардіоцентр у Полтаві добудують цього року , Алла Широкова

Полтавська ОДА отримає від Державного Фонду Регіонального розвитку кошти на добудову кардіоцентру в Полтаві. Крім того, з ДФРР додатково профінансують будівництво ЦНАПу у Полтаві та спортзалу Ромоданівської ЗОШ, капремонт будівлі майбутнього ліцею в Омельнику та реконструкцію спортзалу Демидівської ЗОШ.

5 нових проектів для Полтавщини

При Мінрегіоні працює комісія з оцінки відповідності інвестиційних програм і проектів, що фінансуються з ДФРР, вимогам законодавства. На її засіданнях, які відбулися 27 лютого та 21 березня, погодили фінансування проектів від Полтавщини на загальну суму понад 165 млн грн. Серед них:

Капітальний ремонт будівлі майбутнього ліцею в Омельницькій ОТГ;

Будівництво кардіоцентру у Полтаві;

Будівництво центру надання послуг у Полтаві;

Будівництво шкільного спортивного залу Ромоданівської ЗОШ Миргородського району;

Реконструкція спортивного залу Демидівської ЗОШ Решетилівського району.

ДФРР дає змогу реалізовувати в регіонах масштабні проекти. В.о. голови Полтавської ОДА Роман Товстий наголошує, що це перший випадок за історію незалежної України, коли увагу отримує кожна область:

 Кардіоцентр у Полтаві добудують цього року , фото-1

"Розвиток кожної області — це розвиток всієї країни. Тому, реалізовуючи важливі проекти в регіонах, ми робимо свій вклад у побудову успішної України. Зараз є повна підтримка від держави та можливості будувати, реконструювати, ремонтувати, про які ще 5 років тому годі було і мріяти".

Сучасному кардіоцентру — бути

Майже 55 тис. мешканців області страждають від серцево-судинних захворювань. Будівництво нового кардіоцентру дозволить зменшити рівень смертності та інвалідності від них. Тут планують розмістити 140 ліжок. Крім того, використовуватимуть надсучасну апаратуру. Реалізація проекту також дозволить створити 193 нових робочих місця.

Будівля вже зведена, найближчим часом дооблаштують фасад, активно йдуть і внутрішні роботи.

«Це один з наймасштабніших та найважливіших проектів. Я ледь не щодня спілкуюся з підрядником, ми приїздимо сюди з перевірками, щоб усі роботи проводилися на найвищому рівні. Кардіоцентр відповідатиме усім європейським стандартам. Високоякісні спеціалісти у нас є, тепер вони ще й працюватимуть у відповідних умова», – розповів директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖГГ Полтавської ОДА Тимофій Голбан.

Тут також облаштують паркову зону, стоянки та забезпечать доступність закладу для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення.

 Кардіоцентр у Полтаві добудують цього року , фото-2

Народний депутат Костянин Іщейкін подякував міністру регіонального розвитку Геннадію Зубку та його заступнику Леву Парцхаладзе за підтримку і схвалення проекту. Він також наголосив, що робота на регіональному рівні триває.

Раніше ми розповідали У Полтавській міській раді саботували апаратну нараду

будівництво кардіодиспансер кошти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі