• Головна
  • Працівники «Полтававодоканалу» відзначили професійне свято
17:00, 18 березня 2019 р.
Надійне джерело

Працівники «Полтававодоканалу» відзначили професійне свято

Працівники «Полтававодоканалу» відзначили професійне свято

Урочисте дійство до Дня працівників житлово-комунального господарства провели в Полтавському обласному академічному театрі ляльок. Підприємство нагородило співробітників почесними грамотами та відзнаками «Ветеран праці комунального господарства».

Захід відкрили виступом «Міського духового оркестру «Полтава». Також показали фільм про працівників водоканалу.

Президент асоціації «Питна вода України» Юрій Хіврич привітав працівників «Полтававодоканалу»:

– Полтавський водоканал – один з передових в нашій країні. Ваше підприємство швидко розвивається та застосовує сучасні технології. Тож від імені усіх водоканалів України щиро вітаю усіх вас з цим урочистим днем! Дякую вам за вашу самовідданість та наполегливість!

Колектив водоканалівців привітав шоу-балет «Флеш», виконавши для комунальників кілька яскравих номерів. Також працівники комунального підприємства насолодилися виступами пісенно-танцювального ансамблю «Полтава» Полтавськогої обласної філармноїї.

35 працівників «Полтававодоканалу» нагородили почесними грамотами за багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок із забезпечення стабільної роботи обєктів житлово-комунального господарства області.

Заступник Полтавського міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко висловив гордість щодо своєї співпраці з «Полтававодоканалом»:

– Вашу працю дуже важко переоцінити. Я пишаюся, що мені, відповідно до моєї посади, необхідно часто вирішувати сумісно з вами спільні питання. Нехай же ваші рідні та друзі також пишаються тим, що ви працюєте в сфері житлово-комунального господарства!

Зі словами подяки звернувся до колег і головний інженер «Полтававодоканалу» Євген Забишний:

– Свято, яке ми відзначаємо сьогодні, пікреслює важливість особи кожного комунальника. Наша професія важка і непередбачувана. Висловлюю щиру повагу до вашої щоденної самовідданої праці. 2018-ий рік був нелегким. Усі ми пам’ятаємо, з якими труднощами нам довелося стикнутися внаслідок численних провалів на каналізацінийх колекторах. Але ми, не покладаючи рук, усі разом справилися з цим навантаженням, втримали ситуацію під контролем! Усе це завдяки дружності і працьовитості наших працівників! – наголосив Євген Забишний.

Під час святкування 38 працівників водоканалу із 15-річним стажем роботи отримали почесне звання ветеранів праці ЖКГ Полтавщини. Свою повагу до них проголосив голова Полтавської обласної профспілки працівників ЖКГ Петро Латиш:

– Той факт, що сьогодні у вашому строю додалося ветеранів праці, говорить про те, що щороку ваш колектив стає ще професійнішим! Ці люди вже багато працюють на водоканалі, й окрім того, що працюють на благо споживачів, діляться своїми знаннями з молоддю, яка приходить на підприємство.

Генеральний директор «Полтававодоканалу» Василь Воротинцев подякував комунальників за їхню працю:

Саме завдяки вам в оселі мешканців потрапляє чиста вода! Іноді вам доводиться нелегко, але, попри будь-які обставини, ви ніколи не покладаєте рук, і робите усе можливе задля комфорту споживачів! – підсумував Василь Воротинцев.

Завершилося свято урочистим привітанням комунальників, які перебувають на заслуженому відпочинку. Традиційно наприкінці торжества пролунав гімн водоканалу у виконанні заслуженого артиста України Сергія Афанасьєва та Наталії Войськової.

Раніше ми розповідали На вулиці Миру відремонтували водогін

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#полтававодоканал #свято #нагороди
Оголошення
live comments feed...