• Головна
  • У Полтаві презентували інструмент, який допоможе правильно обрати президента
16:30, 12 березня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві презентували інструмент, який допоможе правильно обрати президента

У Полтаві презентували інструмент, який допоможе правильно обрати президента

12-го березня у Полтаві презентують онлайн-інструмент «Вибори-2019», створений активістами організації «Центр UA». За допомогою цього інструменту виборець може досить точно визначити – за яких кандидатів йому потрібно голосувати, а за яких – ні.

-Хотіли презентувати цей інструмент у Києві, але не склалися певні технічні моменти. Тому Полтава стала першим містом, де ми розповідаємо про «Вибори-2019», - говорить голова громадської організації «Центр UA» Олег Рибачук.

Пояснює, що на вивчення програм усіх кандидатів у президенти у виборця піде купа часу. Та й мало хто насправді осилить усі ці, часто досить заплутано написані, тексти. Онлайн-інструмент «Вибори-2019» дозволяє вибрати трійку «ваших» кандидатів у Президенти, пройшовши короткий п’ятихвилинний тест. У цьому тесті вам потрібно обрати відповіді на найбільш актуальні питання: «Яким чином повернути Крим та Донбас?», «Чи варто Україні приєднуватися до НАТО?», «Чи потрібен Україні ринок землі?» і так далі.

За цими відповідями сайт згенерує вам трійку кандидатів, програми яких містять тези, які збігаються із вашими переконаннями. На сайті представлені не всі кандидати, а лише 10 тих, хто згідно соціологічних опитувань є лідерами майбутніх президентських перегонів.

Щоб розпочати тест, перейдіть за ось цим посиланням.

Дайте відповідь на 22 питання і сайт запропонує вам трійку лідерів.

У автора публікації вона виглядає наступним чином.

У вас, звичайно ж, трійка буде іншою.

При цьому, активісти «ЦентруUA» зазначають, що результати тесту за допомогою створеного ними інструменту не є абсолютною рекомендацією до виборів. Вони просто демонструють, програми яких кандидатів більше співпадають із вашими переконаннями. Головне, щоб ви голосували свідомо і не обирали "кота у мішку".

Також, за словами Олега Рибачука, подібний інструмент створять і до парламентських виборів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #презентація #вибори #інструмент #онлайн
Оголошення
live comments feed...