• Головна
  • Податковою міліцією та прокуратурою Полтавщини викрито "конвертаційний центр"
09:30, 11 березня 2019 р.
Надійне джерело

Податковою міліцією та прокуратурою Полтавщини викрито "конвертаційний центр"

Податковою міліцією та прокуратурою Полтавщини викрито "конвертаційний центр"

В ході досудового розслідування  встановлено, що організатори "конвертаційного центру" – мешканці м.Кременчука, протягом 2018-2019 років створили на території Кіровоградської області понад 50 підконтрольних підприємств, які надавали послуги з незаконного переведення безготівкових грошових коштів у готівку, документального прикриття безтоварних операцій та незаконного формування податкового кредиту підприємствам реального сектору економіки. Незаконно проконвертовані готівкові кошти, за винятком 10-12%, які слугували "винагородою" учасникам "конвертацінйого центру", передавалися посадовим особам підприємств реального сектору економіки – замовникам таких послуг.

Загальний обсяг проконвертованих коштів склав понад 300 млн. гривень.

Працівниками податкової міліції під процесуальним керівництвом прокуратури Полтавської області проведено 19 санкціонованих обшуків за адресами фактичного знаходження "тіньових" офісів, офісних приміщень підприємств-вигодонабувачів, адресами мешкання учасників "конвертаційного центру" та автомобільного транспорту, що використовувався у злочинній діяльності.

За результатами обшуків вилучено 13 печаток підприємств, близько 100 тис. грн. готівкових коштів, первинні фінансово-господарські документи, чорнові записи, комп’ютерна техніка і носії інформації.

В рамках кримінального провадження накладено арешт на ліміти в системі електронного адміністрування ПДВ підприємств, задіяних в схемі ухилення від сплати податків, на загальну суму 2,1 млн. грн. Крім цього, накладено арешти на 25 розрахункових рахунків у 6 банківських установах.

Слідчі дії тривають, вживаються заходи щодо притягнення всіх учасників "конвертаційного центру" до кримінальної відповідальності та забезпечення відшкодування завданих державі збитків.Про це повідомляє Оперативне управління ГУ ДФС у Полтавській області

Раніше ми розповідали На Полтавщині судитимуть групу людей, які створили конвертаційний центр

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податкова #злочин #прокуратура
Оголошення
live comments feed...