• Головна
  • Комунальникам виплатять по сімсот гривень допомоги.
13:00, 6 березня 2019 р.

Комунальникам виплатять по сімсот гривень допомоги.

Комунальникам виплатять по сімсот гривень допомоги.

Сьогодні на виконком винесли 18 питань, що стосуються життя міста. «Спіткнулися»  на обговоренні пункту про виділення коштів за Програмою соціального забезпечення  та соціального захисту населення «Турбота» на 2019 рік . Зокрема, планується виділити :

-         12 тисяч гривень дванадцятьом учасникам бойових дій  ( по тисячі гривень кожному)

-         275 тисяч гривень одинадцятьом онкохворим дітям ( по 25 тисяч грн. кожному)

-         2 тисячі гривень жителю Полтави, який відзначає 101 рік від дня народження

-         Понад 2 млн. 350 тисяч  гривень матеріальної допомоги для  3 тис 359 працівників ЖКГ ( по сімсот гривень кожному) з нагоди професійного свята.

Комунальникам виплатять по сімсот гривень допомоги. , фото-1

Саме останній  пункт викликав бурхливе обговорення. Заступник міського голови з юридичних питань Іван Сватенко зауважив, що голосуватиме проти виділення цієї допомоги з огляду на те, що під цю статтю потраплять не тільки прості працівники, а і люди не бідні, які обіймають керівні посади. 

Член виконкому Владислав Шевченко нагадав,  що на роботу комунальників часто скаржаться містяни. Принагідно нагадав нещасні випадки, що сталися в результаті падіння бурульок та крижаних брил.

Комунальникам виплатять по сімсот гривень допомоги. , фото-2

У дискусію вступив Олексій Чепурко і нагадав, що боротьба з бурульками  не належить до компетенції ЖЕО2. Однак, люди часто виконували роботу, яка не входить до переліку їхніх посадових інструкцій.

« Пов’язувати ці нещасні випадки, і роботу комунальників – не правильно. Тим більше, коли ми відчуваємо брак кадрів. У Полтаві на сьогодні не вистачає понад сто двірників. Пропоную членам виконкому попрацювати у комунальній сфері і побачити реальне життя цих людей» - сказав Олексій  Чепурко.

Зрештою, під час голосування пропозицію Івана  Сватенка не підтримали. Комунальники отримають по сімсот гривень допомоги. Але не керівники. Олексій Чепурко дав завдання подати йому список керівників та їхніх заступників, котрі написали прохання по надання їм цієї матеріальної допомоги :

« - Надалі у нас є два варіанти: перший – ці керівники   добровільно відмовляються від коштів. Якщо механізм виділення грошей вже запущений, і зворотної дії немає, то ці люди візьмуть участь у флешмобі « Пожертвуй сімсот гривень на благодійність»» - наголосив Олексій Чепурко.

Раніше ми розповідали У Полтавському пологовому будинку з'явиться нове віддлення інтенсивної терапії

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#допомога #комунальники #рішення
Оголошення
live comments feed...