• Головна
  • «Професорська стоматологія» – найсучасніші технології у лікуванні зубів задля пацієнтів з України і закордону
Партнерський матеріал
11:00, 6 березня 2019 р.
Надійне джерело

«Професорська стоматологія» – найсучасніші технології у лікуванні зубів задля пацієнтів з України і закордону

Партнерський матеріал
«Професорська стоматологія» – найсучасніші технології у лікуванні зубів задля пацієнтів з України і закордону

Тисячі вдячних клієнтів, які нині мають сяючі і здорові усмішки, сотні щасливих людей, котрим на порятунок зубів не давали надії, складні випадки, які вдалось подолати – усе це про роботу «Професорської стоматології». Клініка, у яку до Полтави їдуть з інших міст і країн, днями відзначала річницю.

За цей рік багато хлопчиків і дівчаток, жінок та чоловіків дізнались про новий рівень стоматології – перестали боятись зубних лікарів, звук бормашини їм більше не страшний, чимало з них мають уже рівні зуби чи упевнено йдуть до цього – усе завдяки фахівцям «Професорської стоматології».

До слова, самому бренду «Професорська стоматологія» вже 14 років – у центрі міста є клініка з такою назвою. Оскільки стоматологічний заклад потребував розширення, адже зріс попит на послуги полтавських фахівців саме цього закладу, то рік тому з’явився ще один на Миру, 3, котрий уже визнаний дорослими і юними пацієнтами.

Нині на святкування у затишній атмосфері завітали пацієнти клініки. Святково прикрашений заклад, слова вдячності з обох сторін, обмін думками та обіймами, маленькі подарунки пацієнтам – усе це було в День народження «Професорської стоматології». Ми запитали, чому саме цей заклад вони відвідують.

Катерина Мокляк із Полтавського району водить у клініку свою доньку, також лікується тут сама.

– Дуже щасливі, що врешті у нас відкрилась така клініка, нам дуже подобається тут – і мені, і дитині, – ділиться жінка.

Доньці Катерини Олександрі – 7 років, дівчинка нерідко буває у стоматологів.

– Доні скоро буде 8, ми вже записані на наступний прийом, адже Олександра має проблему із прикусом, це у нас генетичне. Нині зуби міняються, і ми маємо подбати, щоб вони росли якомога рівніше. Нам вже все розказала, що і як, дуже хороший лікар-ортодонт Анна Скібіна. Дитина після відвідин клініки не плаче, обіймає лікарів, отримує подарунки безпосередньо у закладі від фахівців клініки. Для будь-якої мами, думаю, дуже важливо, аби дитина не стресувала, не плакала.

Дмитро Яремченко із сином Богданом майже рік як пацієнти клініки.

Богданчик приходить у заклад теж без страху і з усмішкою.

– Дитині тут подобається, він не боїться, а для нас, батьків, це важливо, – каже Дмитро. – Добре, що є такий заклад, фахівцям якого можна довірити здоров’я сина.

Альона Мілевська з донькою також пацієнтки закладу. Вони прийшли у клініку услід за своїм лікарем – Оленою Бережною.

– «Професорська стоматологія» – це абсолютна якість, безпека і завжди королівська точність і ввічливість. Мої діти тут лікуються і я також, – зауважила полтавка. – Кращого ставлення, як тут, та комфортніших умов годі й шукати, – додала Альона Мілевська.

Лікування у медичному сні – особливість закладу

Медичний сон (седація) – одна з послуг клініки, це своєрідна анестезія, яка застосовується за показаннями, дозволяє лікарям робити складні маніпуляції у ротовій порожнині, лікувати багато зубів за один раз чи безпечно надавати допомогу тим пацієнтам, котрим не обійтись без седації (з інвалідністю, аутизмом та іншим).

«Професорська стоматологія» має повний спектр реанімаційного устаткування: наркозно-дихальне обладнання; центральну кисневу станцію, яка подає кисень; акумулятори й генератори, які забезпечують енергозахист; дефібрилятори; монітори. Адже пацієнт, перебуваючи у клініці, повинен мати абсолютний захист від будь-якої позаштатної ситуації.

Дуже мало полтавських стоматологічних клінік мають дозвіл надавати анестезіологічну допомогу – для цього потрібна ліцензія.

Директор клініки (головний лікар) Олена Бережна розповіла, що заклад від початку задумувався як дитячий – для лікування проблем зубів у дітей. Згодом розширили спектр послуг, побачивши, що дорослим також важливо дбати про здоров’я зубів, отримувати всі послуги в одній клініці з дітьми.

– У нас є всі фахівці і широкий спектр стоматологічних послуг, а лікування у медичному сні (седація) – досить затребувана процедура, на це одиниці закладів мають ліцензію, – поділилась Олена Бережна, кандидат медичних наук, доцент кафедри післядипломної освіти лікарів-стоматологів.

– Ми хотіли здійснювати дитячий прийом зовсім на іншому рівні, якого ще не було в Полтаві. Щоб лікувати пацієнтів під седацією, потрібні певні площі, більше місця для обладнання, тож виникла ідея відкриття цієї клініки й потреба у великому приміщенні, – каже Олена Едуардівна.

Клініка надає всі стоматологічні послуги як дорослим, так і дітям: ортопедичні, хірургічні тощо. «Професорська стоматологія» вирізняється тим, що будь-яку стоматологічну допомогу пацієнти зможуть отримати під седацією – медикаментозним сном.

До слова, медикаментозний сон застосовують не лише малечі. Багато дорослих досі мають острах перед стоматологічним кріслом і бормашиною, дарма що устаткування й технології давно змінилися. Також для людей з інвалідністю седація – вихід, який дає змогу лікувати зуби безпечно.

Таїсія Скрипникова, професор УМСА, заслужений лікар України:

– Усі ці лікарі виросли на моїх очах, я тішусь, що нині вони стільки всього уміють і можуть. Технології дуже допомагають сучасним лікарям, добре, що «Професорська стоматологія» застосовує всі ці надбання науки.

Відзнака за безпеку

Клініці «Професорська стоматологія» минулоріч вручили нагороду, подібних якій не має жоден стоматологічний заклад України. Полтавська клініка дбає про найкращий захист своїх пацієнтів та персоналу, про це і свідчить відзнака – за комплекс стерилізаційного обладнання. Такий комплекс компанії Melag, провідного європейського виробника обладнання для дезінфекції та стерилізації, дозволяє найбільш точно контролювати всі етапи дезінфекції інструментарію.

Олексій Євланов, регіональний представник компанії Melag тоді сказав:

– Ми створили програму із вручення нагород медичним закладам, які показують найкращі результати у сфері захисту пацієнтів та інфекційного контролю в клініках, а також захисту персоналу. Нині ми вручаємо чергову премію тут в Україні, в Полтаві клініці, яка називається «Професорська стоматологія». Це премія вручається кращим клінікам у галузі захисту пацієнтів та персоналу. Такі нагороди вже отримали провідна клініка Малайзії, одна з клінік у Німеччині та ще одна в Австралії. В Україні та й на території країн СНД лише одна, а саме полтавська, клініка удостоєна такої честі. Ця відзнака дає гарантію якості, ми своїм їм’ям запевняємо, що цей медичний заклад має найвищий рівень інфекційної безпеки. Це єдина система, яка дозволяє обробляти інструменти, таким чином гарантувати безумовну якість і безпеку для пацієнта.

– Ми працюємо і розвиваємось задля здоров’я наших пацієнтів, – резюмував Петро Скрипников, засновник закладу.

Довідка

Головний принцип роботи клініки «Професорська стоматологія» – принцип «одних дверей», тобто у закладі можете отримати всі необхідні стоматологічні послуги. Лікування стоматологічних проблем уві сні – надійно і безболісно. Німецькі стандарти стерилізації інструментів.

Клініка консультує та лікує пацієнтів віком від кількох місяців. Сюди звертаються із різними проблемами, адже тут здатні задовольнити потреби кожного пацієнта.

У закладі працюють такі фахівці у галузі стоматології: терапевти, хірурги, ортодонти, ортопеди , анестезіологи, мікроскопіст, логопед, міофункціональний терапевт. Кожен лікар обов’язково працює з асистентом. Нерідко лікарі працюють, задіюючи в роботі мікроскоп.

Є палата, де можуть перебувати пацієнти після різних маніпуляцій.

Ціни нижчі порівняно з цінами у великих містах України, тому «Професорська соматологія» затребувана серед киян, дніпрян та мешканців інших міст.

Акція від закладу

До речі, нині можна потрапити на гігієнічну процедуру у заклад безкоштовно, вигравши таку можливість. Акція – за посиланням.

Вас чекають за адресою:

Полтава, вул. Миру, 3.

(099) 399-02-01,

(068) 399-02-01,

(093) 399-02-01,

Viber, WhatsApp, Telegram.

Дні і години роботи:

пн.-сб., 09:00 - 18:00 (без перерви).

Нд – вихідний.

Email: info@profdentistry.com.

Більше інформації – за посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #стоматологія #лікування #зуби
Оголошення
live comments feed...