• Головна
  • Юрій Бойко: Після виборів всі пільги і соцвиплати будуть відновлені
Політичні новини
10:59, 5 березня 2019 р.

Юрій Бойко: Після виборів всі пільги і соцвиплати будуть відновлені

Політичні новини

Про це народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час робочої поїздки в Полтаву, в ході якої він поспілкувався з жителями міста. На зустріч з народним депутатом прийшло багато чорнобильців.

«В кінці 2014-го року рішенням парламенту, одним махом, забрали всі пільги: безкоштовні ліки, безкоштовний проїзд, лікування, знижку 50% на комунальні послуги. Звичайно, ми голосували проти цього. Влада розповідала, що не вистачає грошей, що потрібно економити. При цьому приймається бюджет, за яким силовим структурам додали грошей, а у чорнобильців та інших незахищених верств населення забрали. Це абсолютна несправедливість, і вона буде ліквідована », - підкреслив опозиційний політик.

«Ми відразу звернулися до Конституційного Суду, щоб відновити пільги. Суд відновив їх, але уряд не виконує це рішення. Це кримінальний злочин, і вони будуть відповідати за нього згідно із законом, ми залучимо їх до відповідальності. Вони порушили рішення Конституційного Суду», - сказав Юрій Бойко.

«Я обіцяю, що справедливість буде відновлена, після зміни влади ми повернемо чорнобильцям всі пільги, які були до 2014 року. Ми не просто так за це боролися », - резюмував засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ.

Юрій Бойко: Після виборів всі пільги і соцвиплати будуть відновлені, фото-1

Нагадаємо, в липні 2018 року Конституційний Суд своїм рішенням відновив соціальні гарантії і пільги ліквідаторам і постраждалим від аварії на ЧАЕС. Однак влада на сьогоднішній день не виконала це рішення.

Відзначимо, що в Полтаві працює громадська приймальня Юрія Бойка. Вона знаходиться за адресою вул. Соборності, 78. Приймальня працює щодня, з 9:30 до 18:00, крім суботи та неділі. Також можна звернутися за телефонами (050) 817-18-88, (053) 260-67-70 або написати на електронну пошту u.a.boyko.poltava@gmail.com.

Також в Полтавській області громадські приймальні відкриті в Кременчуці (проспект Свободи, 30) і Лубнах (проспект Володимирський, 16).

Юрій Бойко: Після виборів всі пільги і соцвиплати будуть відновлені, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...