• Головна
  • У Полтаві обрали «Суперпані-2019» (ФОТО, ВІДЕО)
17:40, 3 березня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві обрали «Суперпані-2019» (ФОТО, ВІДЕО)

У Полтаві обрали «Суперпані-2019» (ФОТО, ВІДЕО)

2-го березня у restoclub«Подіум» відбувся весняний бал, під час якого провели конкурс для успішних жінок Полтавщини. За звання переможниці змагались шість жінок, які у різні роки були лауреатками конкурсу «Пані Полтавщина».

Цього року організатори вирішили влаштувати для жінок конкурс «Суперпані-2019». Голова оргкомітету конкурсу, заслужений працівник культури України Олександра Сидоренко, розповіла, що за 10 років у «Пані Полтавщина» взяли участь 89 учасниць. Для кожної із них конкурс став стимулом для розвитку.

-Після участі у наших конкурсах жінки повірили у себе, змінили своє життя! – розповіла Олександра Сидоренко.

У конкурсі «Суперпані» брали участь сім учасниць. Проте одна із них – Оксана Хабло – не змогла виступити за станом здоровя. Забігаючи наперед, скажемо, що ця учасниця не залишилися без перемоги і нагороди, адже стала володаркою призу за перемогу у Інтернет-голосуванні на нашому сайті «0532.ua».

А от за право носити титул «Суперпані Полтавщина 2019» змагалися шість інших конкурсанток – Тетяна Андренко, Оксана Макарова, Лариса Громова, Альбіна Посисаєва, Ірина Тимо та Маргарита Величко.

У рамках конкурсу учасниці – кожна по-своєму – презентували свої таланти: читали вірші, демонстрували зроблені власними руками зачіски, танцювали, грали на музичних інструментах. На іншому етапі – зверталися до присутніх різними мовами: англійською, туркменською, італійською, польською. А також - дефілювали подіумом у найнеймовірніших вбраннях.

Після усіх конкурсних етапів журі підбило результати свого голосування і оголосило переможця.

Головний кубок, а також – автобусний тур зі Львова до Європи та запрошення на міжнародний конкурс до США отримала учасниця під номером 3 Лариса Громова.

Найбільш яскраві моменти конкурсу у відеозвіті від "0532.ua" (оператор - Станіслав Таран).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #конкурс #жінки #Пані
Оголошення
live comments feed...