
08:00, 24 лютого 2019 р.
Надійне джерело
Синоптики розповіли, коли в Полтаву прийде потепління

Синоптики попереджають про ожеледицю на дорогах міста та області, яка збережеться упродовж наступних кількох днів. Як повідомили у Полтавському обласному центрі з гідрометеорології, у неділю, 24 лютого синоптики прогнозують без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний, 7 – 12 м/с. Температура повітря вночі 10 – 15° морозу, вдень від -3° морозу до+4° тепла.
Столичний синоптик Наталка Діденко у притаманній їй жартівливій манері , попереджає, що мороз найближчим часом відступить:

« - Зима в календарному лютому відновлює свій статус, Динамо Київ перемагає у Лізі Європи, сонця, не зважаючи на посилення морозу, стає все більше - словом, все йде за планом. 24 лютого почнеться послаблення морозу, до 0,-2 градусів. А вже в понеділок очікується +2+4 градуси!Тому на пару днів знову можна виглядати, як закутане опудало на городі, а вже у понеділок - елегантними громадянами в легшому одязі.Ще трохи)»

Раніше ми розповідали У Полтаву повертаються морози
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Підтримка людей, розвиток громад і підтримка ветеранів: з як працює МХП на Полтавщині
Новини компаній
09:02
17:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
07:26, 27 квітня
13
15:44, 17 квітня
5
08:21, 16 квітня
10
07:56, 24 квітня
16:02, 22 квітня
1