• Головна
  • Відкатні ворота: як виготовити відкатні ворота своїми руками в Полтаві
Новини компаній
09:00, 5 березня 2019 р.

Відкатні ворота: як виготовити відкатні ворота своїми руками в Полтаві

Новини компаній

https://lh3.googleusercontent.com/eMqodcabBagzzOxBhLx3yB008W8hH6ezVFObSoS1Z0BlG4RXBoW-sT2glKJS30qf9PGwnKl16D4j2tS_qomUUGcPGaRjpOJ7d3Zsl_akJEhvg6XZMge6yIx0AiAA4EA0gCUvGCQI

Відкатні ворота в Полтаві – це найкращий вихід для садиб з невеликим подвір’ям, на проїзд яких немає змоги встановити розпашні ворота. Також такий тип воріт встановлюють на широкі отвори на підприємствах, адже їх легше відкривати аніж великі стулки розпашних воріт.

Тобто відкатна конструкція має ряд переваг.

Єдиною перешкодою для встановлення здвижної конструкції може бути лише відсутність достатнього місця для відкату.

Матеріали для виготовлення воріт та інструкція по їх встановленню

Виготовити для своєї  садиби відкатні ворота вийде дещо дорожче, аніж виготовлення розпашної конструкції. Це через те, що нам потрібно буде придбати спеціальний комплект фурнітури, до якого повинні входити такі елементи:

1.   Рейка направляюча.

2.   Каретки з роликами.

3.   Уловлювач верхній.

4.   Уловлювач нижній.

5.   Верхня підтримуюча пластина з роликами.

6.   Нижній кінцевий ролик.

7.   Заглушка для торців рейки.

Дані комплектуючі у Полтаві можна знайти та придбати у компанії Нові Ворота. Там завжди гарний вибір надійної та якісної фурнітури.

Крім комплектуючих вам знадобиться:

  • Профільна труба для виготовлення каркасу стулки;

  • Матеріал для обшивки каркасу;

  • Будівельний інструмент;

  • Саморізи та інші витратні матеріали;

  • Суміш для бетонування.

Розпочати роботу слід з виготовлення правильного і точного креслення. Для цього нам потрібно виконати усі заміри, та по ним уже накреслити схему.

Якщо ж у вас з кресленням проблеми – можна звернутися за допомогою до спеціалістів.

Далі ми очищуємо місце під ворота та виготовлення стулки. Проводимо усі підготовчі роботи – очищуємо та ґрунтуємо усі металеві деталі, а також викопуємо три ями для стовпів і закладної.

Тепер перейдемо до стовпів. Їх можна виготовити наступним чином: спочатку забетонувати серцевини (профільні труби 80*80 або 100*100), а потім їх обкласти цеглою, додавши в процесі обкладання по три металеві кутики для приварювання нащільників.

Потім виготовимо закладну зі швелеру та металевих прутів (довжина швелера повинна бути не меншою, ніж половина ширини проїзду, а металевих прутів близько 1 м, в залежності від того, якою буде глибина ями під закладну). Далі її розміщуємо у виритій ямі та бетонуємо.

Тепер давайте приступимо до виготовлення стулки. Для цього спочатку зварюємо каркас з профільних труб (60*40 або 60*30 мм) чітко дотримуючись кута 90° між ними. Нижня труба має бути довшою за верхню, оскільки відкатна конструкція вимагає наявності хвостовику. Далі ми приварюємо труби меншої розмірності ( підійдуть 30*20 мм). Таким чином утворюємо внутрішній каркас. Фарбуємо отриману конструкцію. Тепер стулку можна обшити будь-яким матеріалом на ваш смак. Легшими та економнішими будуть ворота, обшиті профільним листом.

Нам залишилося тільки розмістити усі елементи з комплекту фурнітури на їх місця. Розпочнемо з направляючої рейки. Її потрібно приварити до нижньої частини стулки. Далі на забетонованому швелері розміщуємо каретки з роликами. З тієї ж сторони, що й каретки на нащільнику зверху кріпимо підтримуючу пластину з роликами (для цього заздалегідь вирізаємо отвір за допомогою болгарки). На нащільнику з протилежної сторони монтуємо верхнього та нижнього уловлювача. Тепер заводимо з однієї сторони в направляючу каретки, а з іншої кінцевий ролик.

Завершуємо монтаж комплектуючих закриванням торців рейки гумовою заглушкою.

Трішки про автоматику

Щоб відкривати ворота було вдвічі приємніше, можна встановити спеціальну техніку – автоматику для відкатних воріт. Вона коштує не дорого, а користь від неї просто величезна. Особливо це відчутно в погану погоду, коли не зовсім хочеться декілька разів виходити на вулицю з авто тільки щоб відкрити та закрити ворота.

Для автоматизації воріт необхідні наступні елементи:

  • Привод з вбудованою платою управління;

  • Пульт для керування.

  • Зубчата рейка.

Перегляньте каталог автоматики для відкатних воріт та зробіть правильний вибір

Читайте також: Автоматика для розпашних воріт: як вибрати автоматику для розпашних воріт в Полтаві

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...