• Головна
  • Полтавський рибоохоронний патруль зафіксував 202 порушення зі збитками майже на 14 тис. грн.
13:00, 18 лютого 2019 р.
Надійне джерело

Полтавський рибоохоронний патруль зафіксував 202 порушення зі збитками майже на 14 тис. грн.

Полтавський  рибоохоронний патруль  зафіксував  202 порушення зі збитками майже на 14 тис. грн.

За два тижні інспектори Полтавського рибоохоронного патруля зафіксували 202 порушення, у сфері охорони водних біоресурсів, із яких 41 – грубих за ч. 4 ст. 85 КУпАП, 116 порушення за ч. 3 ст. 85 КУпАП та шість випадків незаконного придбання чи збуту водних біоресурсів. Також оформили 39 акти виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений.

— За даний період на порушників накладено 6 188 грн штрафів. Збитки, завдані рибному господарству, склали 13 917 грн. В ході проведеної рибоохоронної роботи інспектори вилучили 690 кг водних біоресурсів та 101 од. заборонених знарядь лову, — повідомила керівник Полтавського рибоохоронного патруля Оксана Кулинич.

Полтавський  рибоохоронний патруль  зафіксував  202 порушення зі збитками майже на 14 тис. грн., фото-1

120 метрів сіток на Кременчуцькому водосховищі

Першого лютого в ході рибоохоронної роботи на території Кременчуцького водосховища поблизу с. Святилівка Глобинського району виявлено та вилучено з водойми дві сітки, довжиною 120 метрів. У знаряддях лову знаходилася риба, а саме: 40 кг карася сріблястого та 22 кг сазана.  Складено акт виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений. Водні біоресурси вилучено та здано до рибоприймального пункту для реалізації з подальшим перерахуванням коштів в державний бюджет.

Грубе порушення правил рибальства у Чорнобаївському районі

Шостого лютого при обстеженні водойми Кременчуцького водосховища Сулинської затоки викрито факт грубого порушення Правил рибальства. Подія  сталася поблизу с. Лящівка Чорнобаївського району Черкаської області.

Рибалка-порушник за допомогою двох ліскових сіток встиг виловити 6 кг риби, а саме: 15 шт. карася сріблястого. На дану особу складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Сітки та рибу вилучено до рішення суду. Завдано збитків у розмірі 450 грн.

Вкотре рибінспектори нагадували, що сітки — це заборонені знаряддя лову, тому їх використовувати суворо заборонено. Також потрібно дотримуватися правил безпеки під час перебування на водоймах взимку.

Полтавський  рибоохоронний патруль  зафіксував  202 порушення зі збитками майже на 14 тис. грн., фото-2

Незаконний продаж водних біоресурсів та справа у суді

Дев’ятого лютого під час перевірки законності реалізації водних біоресурсів на ринку у Кременчуці виявлено місцеву жительку, яка продавала 6 кг карася сріблястого. Документів, які б підтверджували законність придбання риби у жінки не було.

За даним фактом на особу складено протокол за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення порядку збуту риби тягне за собою накладення штрафу від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. У грошовому еквіваленті розмір штрафу становить від 540 до 1 700 грн. Матеріали справи передано до Крюківського районного суду м. Кременчук Полтавської області. Рибу залишено порушниці на відповідальне зберігання до рішення суду.

В Управлінні Державного агентства рибного господарства у Полтавській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (096) 907-50-08. Прохання повідомляти про порушення правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби.

Раніше ми розповідали до Полтавського рибного патруля за рік надійшло 52 повідомлення на гарчу лінію

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рибний патруль #порушення #штраф
Оголошення
live comments feed...