13:00, 18 лютого 2019 р.
Надійне джерело
Полтавський рибоохоронний патруль зафіксував 202 порушення зі збитками майже на 14 тис. грн.
За два тижні інспектори Полтавського рибоохоронного патруля зафіксували 202 порушення, у сфері охорони водних біоресурсів, із яких 41 – грубих за ч. 4 ст. 85 КУпАП, 116 порушення за ч. 3 ст. 85 КУпАП та шість випадків незаконного придбання чи збуту водних біоресурсів. Також оформили 39 акти виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений.
— За даний період на порушників накладено 6 188 грн штрафів. Збитки, завдані рибному господарству, склали 13 917 грн. В ході проведеної рибоохоронної роботи інспектори вилучили 690 кг водних біоресурсів та 101 од. заборонених знарядь лову, — повідомила керівник Полтавського рибоохоронного патруля Оксана Кулинич.
120 метрів сіток на Кременчуцькому водосховищі
Першого лютого в ході рибоохоронної роботи на території Кременчуцького водосховища поблизу с. Святилівка Глобинського району виявлено та вилучено з водойми дві сітки, довжиною 120 метрів. У знаряддях лову знаходилася риба, а саме: 40 кг карася сріблястого та 22 кг сазана. Складено акт виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений. Водні біоресурси вилучено та здано до рибоприймального пункту для реалізації з подальшим перерахуванням коштів в державний бюджет.
Грубе порушення правил рибальства у Чорнобаївському районі
Шостого лютого при обстеженні водойми Кременчуцького водосховища Сулинської затоки викрито факт грубого порушення Правил рибальства. Подія сталася поблизу с. Лящівка Чорнобаївського району Черкаської області.
Рибалка-порушник за допомогою двох ліскових сіток встиг виловити 6 кг риби, а саме: 15 шт. карася сріблястого. На дану особу складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Сітки та рибу вилучено до рішення суду. Завдано збитків у розмірі 450 грн.
Вкотре рибінспектори нагадували, що сітки — це заборонені знаряддя лову, тому їх використовувати суворо заборонено. Також потрібно дотримуватися правил безпеки під час перебування на водоймах взимку.
Незаконний продаж водних біоресурсів та справа у суді
Дев’ятого лютого під час перевірки законності реалізації водних біоресурсів на ринку у Кременчуці виявлено місцеву жительку, яка продавала 6 кг карася сріблястого. Документів, які б підтверджували законність придбання риби у жінки не було.
За даним фактом на особу складено протокол за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення порядку збуту риби тягне за собою накладення штрафу від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. У грошовому еквіваленті розмір штрафу становить від 540 до 1 700 грн. Матеріали справи передано до Крюківського районного суду м. Кременчук Полтавської області. Рибу залишено порушниці на відповідальне зберігання до рішення суду.
В Управлінні Державного агентства рибного господарства у Полтавській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (096) 907-50-08. Прохання повідомляти про порушення правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби.
Раніше ми розповідали до Полтавського рибного патруля за рік надійшло 52 повідомлення на гарчу лінію
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
06:50, 27 серпня
00:08, 27 серпня
06:50, 27 серпня
06:50, 27 серпня
06:50, 27 серпня
live comments feed...