Полтавський суд наклав арешт на майно Наталії Саєнко

Полтавський суд наклав арешт на майно Наталії Саєнко, Алла Широкова

Вчора відбулося чергове судове засідання у справі про трагічне ДТП, внаслідок якого загинув Артем Левченко. За результатами засідання на майно винуватиці ДТП Наталії Саєнко було накладено арешт. За коментарем з цього приводу  ми звернулися до адвоката родини Левченків  Дмитра Семехи:

-         В матеріалах даного кримінального впровадження Внаслідок дій Наталії Саєнко вся сім’я Левченків  визнана потерпілими, і від кожного члена сім’ї Левченко заявлено цивільний позов.  В рамках забезпечення цього цивільного позову, для того,  щоб суд вирішував питання про відшкодування, накладено арешт на майно Саєнко– розповів Дмтро Семеха. Також адвокат зауважив, що має ряд претензій та зауважень щодо ведення справи:

-У мене безліч зауважень знову є до ведення справи, частково я їх виклав у фейсбуці. Починаючи від дрібних порушень до грубих, коли слідчий щось шепче на вухо свідкам та учасникам події, або коли свідок змінює свідчення, а слідчий не реагує ніяк, чи коли свідкові телефонують, а слідчий не реагує. Чи коли у слідчому експерименті бере участь людина, яка приїздила на місце ДТП. Тобто, це або свідок, або ймовірний   співучасник , тому що він знімав номерні знаки, відео реєстратор і так далі.

Полтавський суд наклав арешт на майно Наталії Саєнко, фото-1

«Вчорашнє судове засідання – це була відверта вистава» - вважає  Дмитро Семеха:

-          Результат був очікуваний і прогнозований. З юридичної точки зору фахівці це ще належним чином оцінять. От учора був арешт майна. Чому не був присутній адвокат Саєнко? Це для того зроблено, аби арешт можна було скасувати?  Чому нас не запросили? Хоча ми подавали клопотання, що би бути присутніми при судовому розгляді. Я вчора дізнався про судове засідання майже випадково, безпосередньо перед початком. Я чітко розумію, що якщо за два місяці у справі не буде серйозних подвижок, зроблять так, що загиблий взагалі покінчив життя самогубством, принаймні, таке у мене складається враження» - підсумував Дмитро Семеха. З адвокатом Наталії Саєнко Богданом Глядиком  нам поки що не вдалося зв'язатися, але коли ми отримаємо його коментар - повідомимо по це на нашому сайті

Раніше ми розповідали У Полтаві провели слідчий експеремент у справі збитого Артема Левченка

ДТП Артем Левченко розслідування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі