У полтавській міські раді шукали винних у пораненні дівчинки, на яку впала бурулька

У полтавській міські раді шукали винних у пораненні дівчинки, на яку впала бурулька, Алла Широкова

Хоча напередодні секретар міської ради Олександр Шамота анонсував кілька пунктів порядку денного апаратної наради (зокрема, про розвиток інклюзивної освіти, рівень захворюваності на грип), по факту розглядали тільки одне питання – боротьбу з бурульками.  Передусім, через трагічний випадок, що стався у суботу, коли на шестирічну дівчинку впала льодяна брила і тяжко поранила її. Нині дитина перебуває у лікарні, оголошено збір крові і коштів для її лікування.

Начальник ЖЕО 2 Олександр Ландарь прокоментував подію так:

 « - Цьогоріч дах будинку, біля якого сталася трагедія, чистили. Але льодяна брила впала з приватного балкону. Дах балкону був спроектований з порушеннями. Якби він був рівним, такого б не сталося. Хочу сказати, що біля будинку були огорожувальні попереджувальні стрічки. Це задокументовано і сфотографовано.  Так, ми не встигаємо прибрати всі бурульки, але постійно через ЗМІ попереджаємо про небезпеку, вказуючи адреси , особливо небезпечні для пішоходів»

Крім того, Олександр Ландарь наголосив - до повноважень ЖЕО 2 не входить обов*язок збивати бурульки. А за словами заступника голови міської ради з питань ЖКГ Олексія Чепурка, підприємства, на балансі яких є автопідйомники, не мають права виконувати ці роботи.

У свою чергу начальник інспекції з контролю за благоустроєм Антон Тонконог подвідомив, що тільки протягом 2019 року на підприємців, що не чистять сніг і не знищують бурульки,  складено більше двохсот протоколів. Більш – меш оперативно реагують на зауваження власники торгово – розважальних центрів.

У полтавській міські раді шукали винних у пораненні дівчинки, на яку впала бурулька, фото-1

Ситуацію секретар міської ради Олександр Шамота прокоментував так:

 « На жаль, зараз у Полтаві ситуація складається таким чином, що власники балконів у центральній частині міста абсолютно не дбають про дотримання певних нормативів щодо їх утримання і не чистять їх.  Брила льоду, яка поранила дівчинку в суботу, впала саме з приватного балкону.

Міська рада займається очищенням дахів будинків від льоду та снігу.  На жаль, оперативно це робити ми просто не в змозі через аномально велику кількість опадів  цієї зими. Плюс вивіски приватних магазинів та фірм, що знаходяться на перших поверхах житлових будинків теж заважають нам це робити. Нам погрожують судовими справами, позовами і таке інше»

Раніше ми повідомляли У Полтаві шукають кров для шестирічної дівчинки, на яку впала бурулька

бурульки зима комунальники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі