• Головна
  • Справа Саєнко надійшла у Державне бюро розслідувань
15:10, 30 січня 2019 р.
Надійне джерело

Справа Саєнко надійшла у Державне бюро розслідувань

Справа Саєнко надійшла у Державне бюро розслідувань

У брифінгу, що присвячений початку роботи Територіального управління Державного бюро розслідувань, взяли  участь директор полтавського управління ДБР Володимир Тимошко та його заступники – Олексій Новіков і Світлана Савченко.

Володимир Тимошко запевнив, що такі зустрічі з пресою будуть регулярними.

- Зараз наш штат укомплектований на 42 відсотки, у нас працюють 114 осіб. Ми проводимо конкурс на вакантні посади. Працювати важко, все робимо, практично, «з нуля». На сьогоднішній день ми маємо 667 проваджень обвинувачувальних актів, 42 провадження вже знаходяться в суді, тож навантаження на слідчих – досить велике. Але вони працюють гарно. Ми не ставимо себе зверхньо по відношенню до інших правоохоронних органів, з усіма нормально співпрацюємо» - запевнив Володимир Тимошко і розповів про  про матеріальне забезпечення :

«- Моя зарплата становить 45 тисяч гривень на місяць. Заступники отримують по  41 тисячі, слідчі отримують  – 30 тисяч. Автотранспортом ми  користуємось своїм власним, паливо та мобільний звязок – за власний рахунок. Хоча авто вже частково закуплені, і їх треба розділити між областями»

Щодо резонансного ДТП за участі Наталії Саєнко, то керівництво проінформувало :  ця справа надійшла до них лише 25 січня, тож про результати говорить поки що рано. За словами Володимира Тимошка, слідчі дії проводяться об’єктивно, вже була допитана мама загиблого хлопчика. Зараз ДБР розшукує додаткові відеоматеріали та планує ряд слідчих дій. Зокрема буде проведено допит правоохоронців, що були на місці події.

Територіальне управління ДБР у м. Полтаві поширює свою діяльність на Полтавську, Сумську, Дніпропетровську та Харківську області. До підслідності ДБР належить розслідування злочинів у сфері службової діяльності та корупціїї, вчинених працівниками правоохоронних органів та у сфері правосуддя, розслідування військових злочинів.

Раніше ми повідомляли У Полтаві презентували Державне бюро розслідувань

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюро розслідувань #брифінг #результати

Коментарі

Оголошення
live comments feed...