• Головна
  • У міській раді говорили про безпеку в полтавських торгово – розважальних центрах
08:00, 30 січня 2019 р.
Надійне джерело

У міській раді говорили про безпеку в полтавських торгово – розважальних центрах

У міській раді говорили про безпеку в полтавських  торгово – розважальних центрах

29 січня відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яку провів її голова Іван Сватенко.Під час засідання розглядали питання, що стосується недопущення виникнення надзвичайних ситуацій в будівлях торгово-розважальних центрів, їх руйнування внаслідок накопичення снігу на покрівлях та унеможливлення нанесення шкоди життю та здоров'ю громадян.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, голова комісії Іван Сватенко зауважив, що подібна ситуація виникла у м. Кременчук. Тож, аби запобігти її повторенню в Полтаві, будуть якнайшвидше проведенні відповідні заходи.

Про існуючу загрозу виникнення надзвичайних ситуацій в будівлях з масовим перебуванням людей та щодо обов'язків власників зазначених споруд по забезпеченню належної безпеки громадян поінформував начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Володимир Леонов.

У міській раді говорили про безпеку в полтавських  торгово – розважальних центрах, фото-1

– Пропоную головам районних у м. Полтаві рад організувати та провести збори з керівниками суб'єктів господарської діяльності, зокрема гіпермаркетів, торгових центрів, тощо, щодо доведення вимог до власників та балансоутримувачів цих закладів по запобіганню негативних наслідків, що можуть виникнути через великий обсяг накопиченого снігу на покрівлях, та здійснення постійного контролю за їх технічною придатністю під час несприятливих погодних умов,– зауважив Володимир Леонов. Відповідне рішення було ухвалене членами міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Також під час засідання розглянули звернення керівників КЕВ м. Полтава та Аграрно-економічного коледжу ПДАА стосовно проведення закупівель природного газу та недопущення виникнення надзвичайної події в опалювальний період року.

Раніше ми розповідали У Полтаві - хурделиця. На дорогу виїхали 40 одиниць техніки

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#безпека #торгові центри #влада

Коментарі

Оголошення
live comments feed...