Новини компаній
09:00, 28 січня 2019 р.

Інтерактивні музеї в Києві

Новини компаній
Інтерактивні музеї в Києві

Батьки завжди прагнуть розширити кругозір дитини. Прищепити дітям цікавість до наук, історії, мистецтва. Музеї - просто джерело подібної інформації, але тут все систематизовано, пізнавально і... нудно. Рідко дитині вистачає терпіння дослухати до кінця навіть найцікавішу інформацію, переходячи від стенду до стенду протягом години і більше. Чимось схоже на школу, а це вже не відпочинок. І все-таки похід в музей може бути дуже захоплюючим. Звичайно, якщо цей музей інтерактивний. У таких музеях можна все помацати руками, взяти безпосередню участь у цих заходах. У Києві багато місць, де діти з цікавістю відкривають для себе цей світ.

Маленькі господарі великого міста

Найбільший інтерактивний парк в Україні - Кідландія. Це "доросле" місто зі складною інфраструктурою і маленькими господарями. Граючи, діти отримують навички і знання, які допоможуть їм у реальному житті. Адже в Кідландії все по-справжньому. Жителі цієї дивовижної країни все роблять самостійно, без допомоги батьків.

Діти отримують можливість зануритися у доросле життя вже сьогодні. У Кідландії, щоб збулися мрії, не потрібно чекати поки підростеш. Легко і просто стати солідним банкіром, відважним поліцейським, досвідченим будівельником, хоробрим пожежним тут і зараз. Можна вибрати будь-яку професію із більше ста представлених в Кідландії. Графік відвідувань дивіться тут https://kidlandia.ua/ua/grafik-roboti.html

Тут запалюють зірки

У казковій країні близько 50 інтерактивних станцій, де життя вирує безперервно. Розкрити таланти і можливості дітей, доставити їм незабутні враження - головне завдання Кідландії.

Спробувати свої сили в акторській майстерності можна в театрі, на теле- і радіостудіях. У продюсерському центрі - пройти підготовку до кар'єри топ-моделі. Юним художникам і вокалістам будуть раді в школі творчості і в караоке-клубі. Майбутні вчені знайдуть застосування своїм знанням у медичній лабораторії Кідландії. На фабриці шоколаду, молочному заводі, фабриці печива, у фармацевтичній компанії можна отримати багато корисної та цікавої інформації. Взяти участь у виготовленні продукції та її дегустації.

Відпочинок на будь-який смак

Відпочити після всіх занять можна в караоке-клубі, зоопарку, автодромі, в кафе. Зробити аквагрим, побувати в магазині іграшок і сувенірній крамниці.

Добре налагоджена служба безпеки дозволяє батькам бути впевненими, що діти будуть в повному порядку. Зі спокійним серцем вони можуть зайнятися своїми справами або посидіти за чашкою кави в лаунж-кафе, де передбачена вільна зона WI- FI.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...