• Головна
  • Кривавий місяць: чого чекати від нього полтавцям?
13:33, 20 січня 2019 р.
Надійне джерело

Кривавий місяць: чого чекати від нього полтавцям?

Кривавий місяць: чого чекати від нього полтавцям?

21 січня 2019 року відбудеться рідкісне астрономічне подія - супер Місяць, тобто повне місячне затемнення. Воно  станеться у момент найбільшого зближення Місяця і Землі. Через це над Землею нависне "кривавий" Місяць  незвично великого розміру, повідомляє IFL Science.

Найкраще затемнення буде видно з  Південної Америки та деяких частин західної і північної Європи, у той час як інша частина Європи і Африка побачать лише фінал  події, повідомляє focus.

 Місяць почне входити в тінь Землі відразу після 2:30 ранку за Гринвічем. Максимальна затемнення очікується близько 5:15. Загалом, затемнення триватиме понад п'яти годин і закінчиться о 7:48. Повне місячне затемнення відбувається, коли Земля, Сонце і Місяць шикуються в одну лінію. Земля встає між Сонцем і Місяцем. Місяць потрапляє в тінь нашої планети- повідомляє NASA

Місячне Затемнення відбудеться в знаку Лев. Саме тому висока ймовірність того, що багатьом захочеться глобальних змін у житті. Однак піддаватися цьому почуттю астрологи не радять, так як воно може бути оманливе — побічна дія Місячного затемнення.

Місячне затемнення  може сильно вплинути на людей, які мають хронічні хвороби, страждають депресіями і нав'язливими станами, іпохондриків. Крім того впливу цього явища піддадуться деякі і недовірливі за своєю природою люди.

Згідно з науковими дослідженнями, під час Місячних і Сонячних затемнень суїцидальних випадків стає більше. Справа в тому, що ці явища змушують повністю поринати в самого себе, а якщо це недовірлива людина, то від нього можна чекати чого завгодно. Виникає відчуття тривожності, ніби саме зараз станеться щось жахливе і руйнівне. Це й стає причиною наших безсонь, конфліктів з оточуючими і самим собою – стверджує видання « Знай».

За даними відкритих джерел

Раніше ми повідомляли Сьогодні відбувається сонічне затемнення

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#місяць #календар #прогноз

Коментарі

Оголошення
live comments feed...