• Головна
  • У Полтаві HELPGROUP відкриє центр для дітей із обмеженими можливостями
16:30, 17 січня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві HELPGROUP відкриє центр для дітей із обмеженими можливостями

У Полтаві HELPGROUP відкриє центр для дітей із обмеженими можливостями

П'ять років роботи ВБФ «Допомоги та розвитку HELPGROUP» готували і розвивали нас для чогось більшого і значимого, сьогодні ми хочемо повідомити Вам про наш проект!

Вам траплялося бачити дитину або дорослого з дитячим церебральним паралічем (ДЦП) і кожен з нас розуміє, на скільки важливо для цих людей мати підтримку, доступну реабілітацію, соціальний і педагогічний супровід. Великою проблемою для батьків і дітей з особливими потребами, є географічна, матеріальна і часова доступність до реабілітації. Досвід багатьох сімей показує, що при створенні відповідних умов, життя особливих дітей і їх батьків може бути настільки ж повноцінним і щасливим, як життя звичайних сімей. Ми відкриваємо Полтавський центр здоров’я та розвитку для дітей із обмеженими можливостями. Сьогодні, ми почали перші кроки до реалізації цього проекту. Завдяки підтримці спонсорів, у нас є приміщення, до завершення йде ремонт, досягнуті згоди від реабілітологів про роботу в центрі, йде облаштування кімнат.

До офіційного відкриття центру, треба буде розв'язати ще багато важливих справ і завдань. Якщо Ваш колектив, підприємство або Ви особисто, маєте бажання допомогти нам матеріально, фінансово, технічно або просто добрим професійною порадою, ми будемо раді прийняти ваше сприяння і допомогу.

Зв'язатися з нами Ви можете за тел.: (0532) 61 34 88; (095) 159 09 99.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#допомога #реабілітація #центр #підтримка

Коментарі

Оголошення
live comments feed...