• Головна
  • Протягом минулого року в області стягнули більше 280 мільйонів гривень аліментів
10:33, 16 січня 2019 р.

Протягом минулого року в області стягнули більше 280 мільйонів гривень аліментів

Протягом минулого року в області стягнули більше 280 мільйонів гривень аліментів

Результати роботи державних виконавців Полтавщини за минулий рік озвучили начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко та заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби - начальник Управління державної виконавчої служби Віталій Коноз на прес-конференції в ОКІА «Новини Полтавщини». Як повідомив Віталій Коноз, протягом 2018 року примусовому виконанню підлягало майже 188 тис. виконавчих документів на суму близько 4 млрд грн.

« - Фактичне виконання забезпечено по майже 41 тис. виконавчих документів, що становить 39,4% від кількості завершених виконавчих проваджень, на суму понад 200 млн. грн., або 18,6%. При цьому, у порівнянні з показниками 2017 року рівень фактичного виконання виконавчих документів збільшився на 7,5 тис. виконавчих документів та на 67 млн. грн. по стягнутих сумах. Також протягом 2018 року відділами ДВС ГТУЮ у Полтавській області стягнуто та перераховано до державного бюджету майже 22 млн. грн. виконавчого збору, що на 6 млн. грн. більше ніж за 2017 рік. Протягом 2018 року бюджет наповнено майже на 45 млн. грн., що у порівнянні з показниками 2017 троку більше на 18 млн грн.», – зазначив Віталій Коноз.

Олег Тимченко поінформував представників ЗМІ про стягнення заборгованості зі сплати аліментів в регіоні. З початку року державні виконавці Полтавської області забезпечили в рахунок стягнення аліментних платежів понад 287 млн грн на користь 23 226 дітей.

«У зв’язку із застосуванням до боржників заходів, передбачених частинами 9 та 12 статті 71 Закону України «Про виконавче провадження» стягнуто, понад 143 млн грн.», – розповів Олег Тимченко.

За його словами, загалом, на кінець 2018 року на примусовому виконанні перебувало 23 055 виконавчих документів про стягнення аліментів, з яких: 12 114 виконавчих документів перебуває на виконанні в бухгалтеріях та 10 941 перебуває безпосередньо у відділах виконавчої служби.

Однак, по 7 526 виконавчих документах боржники мають заборгованість зі сплати аліментів, яка перевищує суму платежів за 3 місяці, у зв’язку з чим дані про таких боржників внесені до #ДошкиГаньби.

Однією з дієвих новацій законодавства є накладення штрафів на суму боргу за аліментами.

     Завдяки нововведенням державними виконавцями винесено майже 22 тисячі постанов про встановлення тимчасового обмеження боржників у праві виїзду за межі України, у праві керування транспортними засобами, у праві користування зброєю та у праві полювання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#виконавці #документи #кошти

Коментарі

Оголошення
live comments feed...