• Головна
  • У Полтаві пікетують прокуратуру через справу збитого підлітка Артема Левченка. Адвокат повідомив нові факти ОНОВЛЕНО (ФОТО, ВІДЕО)
10:23, 15 січня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві пікетують прокуратуру через справу збитого підлітка Артема Левченка. Адвокат повідомив нові факти ОНОВЛЕНО (ФОТО, ВІДЕО)

У Полтаві пікетують прокуратуру через справу збитого підлітка Артема Левченка. Адвокат повідомив нові факти ОНОВЛЕНО (ФОТО, ВІДЕО)

О 10:00 під обласною прокуратурою відбувається пікет. Небайдужі полтавці приходять на акцію на запрошення родини Артема Левченка – юнака, якого 6-го листопада «на кругу» збив «Мерседес». Хлопець два місяці пролежав у комі і помер, так і не прийшовши до тями. 9-го січня із ним попрощалися у Свято-Успенському соборі.

Нагадаємо, за кермом «Мерседеса» перебувала власниця кількох полтавських закладів Наталія Саєнко. Після смерті хлопця їй висунули підозру, а Октябрський суд 9-го січнявідправив Саєнко під цілодобовий домашній арешт. 

На сьогоднішню акцію члени родини Левченків покликали полтавців, аби вимагати активізації досудового розслідування, а також передати справу про резонансне ДТП до суду Харківської області. Прийшли до стін обласної прокуратури кілька десятків чоловік, рахуючи і полтавських журналістів.

Новий адвокат родині Левченків, Дмитро Семеха, пояснює, що при розслідуванні справи були упущені суттєві моменти, які свідчать про службову недбалість посадових осіб прокуратури та поліції.

Також вважає смішним оголошення винагороди у 25 000 гривень через два місяці після аварії, оскільки втрачений важливий час. Крім цього, наголошує, що у справі не були належним чином опитані свідки, а службове розслідування, яке нібито проводять зараз є окозамилюванням. Детальніше - у відео від нашого кореспондента. 

Адвокат зазначає, що свідки були допитані лише через чотири дні після ДТП, незважаючи на резонансність справи. Також говорить про те, що важливі експертизи були призначені лише наприкінці грудня.

Також адвокат говорить, що вимагатиме передачі відеореєстратора на експертизу до Харківської області.

Півгодини учасники акції чекають на когось із представників прокуратури.

До учасників акції виходить прокурор Євген Асташкін. Говорить, що у справі роблять все, що необхідно. Призначені важливі експертизи. Також додає, що у поліцейських, які приїхали на місце ДТП, у машині не працював реєстратор. Також розповідає, що вже було зроблене у справі.

Люди звинувачуюють прокуратуру у бездіяльності. Вимагають зустрічі із прокурором області. Погрожують перекрити дорогу у центрі міста.

У Полтаві пікетують прокуратуру через справу збитого підлітка Артема Левченка. Адвокат повідомив нові факти ОНОВЛЕНО (ФОТО, ВІДЕО), фото-1

Адвокат подає до прокуратури заяву від батьків. У ній, зокрема, вимагають: встановити поліцейських, які були на місці ДТП та повідомити їм про підозру; встановити та повідомити про підозру особам, які прибули на місце події та приховували сліди злочину; провести слідчий експеримент за участю підозрюваної тощо. Всього у заяві - 13 пунктів.

Заяву приймають та реєструють.

У Полтаві пікетують прокуратуру через справу збитого підлітка Артема Левченка. Адвокат повідомив нові факти ОНОВЛЕНО (ФОТО, ВІДЕО), фото-5

Прокурор Полтавської області до людей не виходить. Говорять, що він на виїзді. Виходить заступник начальника відділу нагляду за територіальними підрозділами поліції Андрій Литвин. Люди вимагають, щоб обласний прокурор взяв справу під особистий контроль.

У Полтаві пікетують прокуратуру через справу збитого підлітка Артема Левченка. Адвокат повідомив нові факти ОНОВЛЕНО (ФОТО, ВІДЕО), фото-6

Акція біля прокуратури завершилася. Адвокат Дмитро Семеха насамкінець звернувся до небайдужих полтавців та журналістів. Попрохав не забувати про цю справу. І таки добитися справедливості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Саєнко #Полтава #акція #Левченко #ДТП
Оголошення
live comments feed...