• Головна
  • Соліст «Фрістайла» Сергій Кузнецов: Ніна — учасниця колективу, і ми віримо, що вона повернеться
08:32, 11 січня 2019 р.

Соліст «Фрістайла» Сергій Кузнецов: Ніна — учасниця колективу, і ми віримо, що вона повернеться

Соліст «Фрістайла» Сергій Кузнецов: Ніна — учасниця колективу, і ми віримо, що вона повернеться

11 лютого ПД «Листопад» знову збирає друзів неперевершеної улюблениці полтавців і солістки легендарного гурту «Фрістайл» Ніни Кірсо. Доки у касі палацу із шаленою швидкістю розлітаються квитки, ми поговорили з Сергієм Кузнецовим, незмінним солістом «Фрістайлу» та близьким другом Ніни Кірсо. За його словами, після осіннього концерту багато полтавців звернулися до артистів із пропозицією повторити концерт, оскільки кількість полтавців, які хочуть долучитися й допомогти, значно перевищує кількість місць в залі, та й багатьом артистам, які хотіли взяти участь в концерті, це не вдалося через обмеженість часу концерту.

— З настанням нового року в житті гурту «Фрістайл» нічого не змінилося: перегорнувши календар, ми продовжили свою справу, розпочату нами після 1 червня минулого року, коли, внаслідок раптового інсульту, Ніна Кірсо потрапила до лікарні, переставши брати участь в наших концертах, — розповів Сергій Кузнецов. — Ми продовжуємо сподіватися, що диво рано чи пізно все ж станеться, і, з Божою поміччю, вона повернеться до нас. Лікарі та медперсонал сьогодні роблять все можливе, і низький їм уклін за це, але медицина не є безкоштовною, і лікування, звичайно, вимагає коштів. Ми, «фрістайлівці», як і раніше, вважаємо Ніну учасницею колективу, і значна частина наших концертних гонорарів спрямовується саме на це. За тридцять років існування «Фрістайла» у нас з'явилося багато друзів серед наших колег-артистів, і вони підтримують нас і Ніну не лише суто матеріально, перераховуючи якісь (часом значні — окрема подяка Софії Ротару, Таїсії Повалій, Олегу Виннику і Андрію Данилку) кошти на лікування, але й організовують благодійні збірні концерти на допомогу Ніні Кірсо і, звісно, беруть участь в цих концертах. У минулому році такі концерти відбулися в Житомирі, Києві, Василькові та Полтаві, скрізь були аншлаги, за що величезний уклін нашим найкращим в світі глядачам. На їх же прохання, як і на прохання наших друзів-артистів, ми будемо продовжувати цю практику: вже ведеться робота по організації подібних заходів в Чернігові (лютий) та Львові (березень).

У концерті, запланованому на 11 лютого в «Листопаді», візьмуть участь Віталій Козловський, Алла і Максим Кудлай, Петро Чорний, Тетяна Піскарьова, Олег Шак, Наталія Шелепницька, Валерій Юрченко, Євген Літвінкович, Ірина Зіньковська, Олексій Похвала, Надія Шестак, Ніколо Петраш, Володимир Данилець і Володимир Моїсеєнко, гурт «Лісапетний батальйон», а також, звичайно, гурти «Фрістайл» і «Діти Фрістайла».

— Мушу зауважити, що організація подібних благодійних концертів — не проста справа. Так, артисти виступають безкоштовно. Але вони повинні якимось чином доїхати до міста, де проводиться концерт (дехто навіть і за це грошей не взяв!); оренда концертного майданчика і апаратури — дороге задоволення (дякуємо керівництву Житомира і колишньому керівництву Полтави, які пішли нам назустріч і теж мінімізували тоді ці витрати, та й, в даному випадку, апаратура у студії «Фрістайл» власна). Ми дуже вдячні концертному агентству «Садиба Мьюзік», особисто Віталію Рябчуну та Ірині Коваленко, за неоціненну допомогу в організації концертів. Дорогі полтавці! Приходьте 11 лютого в "Листопад", підтримайте Ніну Кірсо! До концерту — місяць, а в касах залишилося трохи більше 100 квитків, так що поспішайте. І бережи вас Бог!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#фрістайл #концерт
Оголошення
live comments feed...