• Головна
  • «Самолікування – це дорога в нікуди!»
11:00, 7 січня 2019 р.
Надійне джерело

«Самолікування – це дорога в нікуди!»

«Самолікування – це дорога в нікуди!»

Ми, українці ,нація заощадлива та передбачлива у всьому. А тому тільки - но у ЗМІ починаються повідомлення про можливу епідемію грипу чи то підйом захворюваності на ГРВІ, стрімголов біжимо до аптек і скуповуємо кілограми медикаментів.Все є у нашому домашньому філіалі аптеки – препарати противірусні та антибіотики, жарознижуючі і імуностимулятори.Асортиментпідбираємо, керуючись рекламою і інтернетом, а ще за принципом « Одній знайомій це допомогло».

Подібного не побачиш у жодній країні світу , там препарати продають винятково за рекомендацією лікарів. «Як результат – дуже часто наші співвітчизники , навіть захворівши, кілька днів займаються самолікуванням, втрачаючи дорогоцінний час» - говорить імунолог Олена Зоріна:

« - Ми єдина країна у світі, котра використовує лікувальні препарати з метою профілактики. Ось тут постає питання: а чи безпечно це? При цьому ми посідаємо одне з перших місць у світі за кількістю алергій. Вже не зрозуміло – що ми лікуємо? Чи то наслідки після вживання ліків, чи то хворобу ми лікуємо. Свого часу ми увійшли у пандемію грипу з «вихолощеним» імунітетом. Бо масово скуповували ліки, що стимулюють імунітет. А хіба можна до безкінечності його стимулювати? Цього робити не можна в жодному випадку.Такі препарати можна вживати лише за призначенням лікарів.

Окрім того, медики радять у разінездужання , не зволікати з візитом до сімейного до лікаря.

« - Іноді грип розвивається дуже швидко, і тоді це може призвести о ускладнень, яких позбутися дуже важко. Буває, що людина хворіє місяцями. Я бачила випадки, коли хворі з температурою ходили на роботу кілька днів, і зрештою, потрапляли до лікаря у дуже тяжкому стані. Пам`ятайте , чим довше ви зволікаєте з візитом у поліклініку, тим тривалішим і, зрештою, дорожчим буде для вас лікування» - акцентує увагу Олена Зоріна

Ті, хто пережив ускладнення вже зрозуміли , настільки грип підступна недуга, і тому для них не треба доводити користь від щеплення, що чомусь таке непопулярне у нашій країні.

« Найкраща реклама – саме життя. Я знайома з родиною, де глава сімейства пройшов через реанімацію та штучну вентиляцію легенів – таким був перебіг грипу. Відтоді він починає цікавитися вакциною вже з вересня. Бо чудово знає, що таке межа між життям та смертю. Втім, вирішувати вам, і тільки вам. Адже, як то кажуть – «Людина сама коваль власної долі» - підсумовує Олена Зоріна.

 Раніше ми розповідали Неякісні ліки можна повернути в аптеку

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#грип #ГРВІ #лікарня

Коментарі

Оголошення
live comments feed...