• Головна
  • Полтавський рибоохоронний патруль святкує свій другий День народження
12:00, 5 січня 2019 р.

Полтавський рибоохоронний патруль святкує свій другий День народження

Управління Державного агентства рибного господарства у Полтавській області створили 4 січня 2017-го, на посаду керівника призначили Оксану Кулинич. Два роки Полтавський рибоохоронний патруль охороняє водні біоресурси та сприяє їх відтворенню.

У Полтавському рибоохоронному патрулі працює 30 державних інспекторів. Вони контролюють ситуацію на водоймах та запобігають порушенням Правил рибальства. Аби укомплектувати особовий склад, провели чотири конкурсні відбори.

       — Наш патруль охороняє водойми та сприяє відтворенню водних біоресурсів на 1780 річках, а це — 10330 кілометрів. Також у район діяльності рибоохоронного патруля Полтавщини входять 2 водосховища: Кам’янське та Кременчуцьке, включаючи акваторію Сулинської затоки у межах Черкаської області, — розповіла Оксана Кулинич.

З 2017-го року рибоохоронний патруль провів понад 2 тисячі рибоохоронних рейдів і виявив майже 6 тисяч правопорушень. Із них — 1,5 тис. — випадки застосування заборонених знарядь лову.

— Інспектори вилучили у порушників майже 29 тисяч кілограм риби, з яких 3,6 тисяч кілограм — на ринках області. Конфіскували більше 1800 заборонених знарядь лову й 150 транспортних засобів. Збитки склали понад 2,5 мільйони гривень, — додала начальниця Управління Державного агентства рибного господарства.

Для підвищення ефективності служби Управління постійно забезпечують необхідним обладнанням. Протягом двох років патруль отримав чотири службові авто та три алюмінієві човни, комплекти підвісних двигунів для човнів та три автомобільні причепи. Кожен патрульний отримав комплекти літньої та зимової форми. Інспектори отримали 24 відеореєстратори нового покоління, суттєво оновили комп’ютерну техніку. За словами Оксани Кулинич, оновлення матеріально-технічної бази Полтавського рибного патруля відбулося в рамках реформи рибоохоронної галузі.

Діяльність Полтавського рибоохоронного патруля — відкрита та прозора. Результатами роботи працівники діляться на офіційній Фейсбук-сторінці: https://www.facebook.com/PoltavaFishPatrol/.

— Наш патруль не стоїть на місці. Ми постійно вдосконалюємося та рухаємося вперед! Успіхи в роботі — результат праці нашого трудового колективу, громадських об’єднань, активістів та відповідальних рибалок. Спільно ми робимо все від нас залежне задля охорони, безпечного використання та відтворення водних біоресурсів. Дякую кожному за співпрацю та свідому громадянську позицію, —підбила підсумки очільниця Полтавського рибоохоронного патруля Оксана Кулинич.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#патруль #риба #екологія
Оголошення
live comments feed...