• Головна
  • Заборону відчужувати протягом року авто з пільговим розмитненням скасовано
18:00, 4 січня 2019 р.
Надійне джерело

Заборону відчужувати протягом року авто з пільговим розмитненням скасовано

Заборону відчужувати протягом року авто з пільговим розмитненням скасовано

Про особливості спрощеної процедури розмитнення авто за зниженою ставкою акцизного податку повідомили у прес-службі РСЦ МВС в Полтавській області. 

З 01 серпня 2016 року Законом України від 31 травня 2016 № № 1389-VIII «Про внесення зміни до підрозділу 5 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів», було запроваджено пільгові ставки акцизного збору для автомобілів, що були вперше ввезені на митну територію України. Умова  – власникам «легковиків» заборонялося їх відчужувати протягом року. У графу «особливі відмітки» свідоцтва про реєстрацію, адміністратор сервісного центру МВС ставив відповідну позначку. Це викликало певні незручності.     

Наразі не потрібно чекати 365 днів, і, навіть, наявність такої відмітки не завадить вам продати авто у зв’язку з набранням 25 листопада 2018 року чинності Закону України від 08.11.2018 № 2611-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів». До 22 лютого 2019 року (90 календарних днів з дня набрання чинності вищезгаданого закону) встановлені ставки податку для транспортних засобів, із застосуванням коефіцієнта 0,5.

 Цей коефіцієнт застосовується для легкових транспортних засобів, що були у користовуванні та ввозяться на митну територію України фізичною особою для власного використання в кількості один легковий транспортний засіб на таку особу.

Консультацію можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на офіційній сторінці в Фейсбук.

    Прес-служба РСЦ МВС в Полтавській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сервісний центр МВС #розмитнення авто

Коментарі

Оголошення
live comments feed...