• Головна
  • «Трампліни» на зупинках vs «зрада!» або Хто накидав снігу в Полтаві?
18:41, 3 січня 2019 р.
Надійне джерело

«Трампліни» на зупинках vs «зрада!» або Хто накидав снігу в Полтаві?

«Трампліни» на зупинках vs «зрада!» або Хто накидав снігу в Полтаві?

    Цьогорічна зима, небачено щедра на сніг і морози, триває лише трохи більше місяця, а вже встигла наробити переполоху в нашій затишній Полтаві і пересварити усіх з усіма. Спочатку вона кинула серйозний виклик «свіжій» полтавській владі в обличчі «молодої команди» Олександра Шамоти і Ко, кілька днів висипаючи тонни снігу на міські вулиці. І тільки-но тандем влади і комунальників встиг у буквальному сенсі «розгрібти» сніговий апокаліпсис і з блискавичною швидкістю, майже за тиждень, прибрати брудне болото з дорожних переходів, як тут, замість «дякую», від невдячних і завжди незадоволених полтавців «прилетіло», звідки не чекали.

    Почистили місто, але не так! У маршрутках, тролейбусах, на зупинках і в магазинах знову хаять міську владу, бо зупинки громадськоготранспорту перетворилися на екстремальне шоу, де полтавців випробовують на спритність і гімнастичний талант – якщо вдало не подолати снігові кучугури, то є реальний шанс влетіти прямо під колеса громадського транспорту. У соцмережах полтавці активно скаржаться на «трампліни» на зупинках:

Сьогодні ми зробили фото деяких віддалених від центральної частини міста зупинок. Трампліни, направду, існують і серйозно ускладнюють життя пасажирам громадського транспорту:

У свою чергу комунальники в обличчі заступника мера Олексія Чепурка відповіли на закиди прихильників «зради»:

     «От їду зараз по місту і думаю... Чи варта ця робота таких зусиль? У нас, як не зроби, все буде не так! Фахівців в прибиранні міста більше, ніж достатньо! Всі знають як має бути! Ще більше знають, як організувати! Деякі рапортують, що все гаразд, хтось кричить про зраду! Ночами не сплять і працюють одиниці, піаряться десятками, критикують сотнями! З іншого боку думаю про взяту на себе відповідальність, про дружню команду комунальників, і переконуюсь, що на вірному шляху. А ще, не варто давати приводи для радості, різним бородатим (і не тільки) шарлатанам. Будемо працювати далі! Спокійно і послідовно»

Порцію зради отримали і підприємці. Частина полтавців звинувачує у снігових кучугурах на зупинках власників закладів, які розташовані на зупинках, у тому, що вони прибрали сніг і викинули його на проїжджу частину:

Колишніх керівників міста також згадали «незлим тихим словом»:

Ну і жирну риску в протистоянні «зради» і «перемоги», як завжди, підводять прихильники першого мера:

До речі, небезпечно зараз у Полтаві не тільки користуватися громадським транспортом, але й підземними переходами. Збудувати - збудували, але, певно, так і не змогли визначитися, хто ж має їх прибирати від снігу:

фото Станіслава Тарана

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#переходи #сніг #комунальники #прибирання

Коментарі

Оголошення
live comments feed...