• Головна
  • У Гадячі відремонтували пологове відділення на 25 місць
11:07, 11 грудня 2012 р.

У Гадячі відремонтували пологове відділення на 25 місць

На подію завітав заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко. Представники влади разом з журналістами і медичними працівниками пологового відділення оглянули затишні палати, спеціальні медичні кабінети, оснащені обладнанням.

„Минулого року було зроблено капітальний ремонт дитячого відділення в Гадяцькій районній лікарні, цього року – пологового. Так крок за кроком ми кожного дня втілюємо в життя Програму Президента України Віктора Януковича „Україна для людей”. Підвищуючи соціальні стандарти життя: будуючи лікарні, школи, дитячі садки, заклади культури – ми повертаємо та утверджуємо довіру наших громадян у спроможність влади працювати для людей”, – констатував Валерій Пархоменко.

На ремонт відділення витратили 900 тис. державних гривень. Від обласної влади відділення отримало в подарунок телевізор.

Голова райдержадміністрації Володимир Бесед привітав присутніх, вручив холодильник від районної влади.

„Пологове – це перші стіни, які бачить людина в своєму житті. Його працівники – перші, з ким зустрінеться дитина в цьому світі. Це все повинно бути найвищої якості», – вважає Володимир Бесєда.

А голова районної ради Олександр Міняйло запропонував молодятам, які їздять містом після розпису, включити до свого маршруту екскурсію до приміщення пологового відділення.

Працівники пологового відділення подякували за нове приміщення і обладнання, а також попросили ще докупити апарат штучної вентиляції легенів, який так необхідний лікарні.

Як розповіла завідуюча акушерсько-гінекологічного Марія Гребінченко, відділення відремонтували капітально. Провели утеплення, перепланування, установили 2 душові кабінки з бойлерами, нові меблі, електрообладнання, сантехніку. Капітального ремонту не було 10 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...