• Головна
  • Як забезпечити себе електроенергією за допомогою сонячних панелей?
Новини компаній
12:59, 3 січня 2019 р.

Як забезпечити себе електроенергією за допомогою сонячних панелей?

Новини компаній
Як забезпечити себе електроенергією за допомогою сонячних панелей?

Сонячні станції для виробництва електроенергії - вигідний варіант для власників сонячних панелей, які зіткнулися з труднощами підключення «зеленого тарифу».

«Зелений тариф» - прекрасна можливість стати енергонезалежним і отримувати вигоду від продажу електроенергії в загальну мережу. Але є категорії споживачів - малий бізнес, домовласники з нестандартним підключенням до енергомереж, держустанови - для яких підключитися до нього буде проблематично по ряду причин.

Вигідна альтернатива для них - перехід на самозабезпечення електроенергією.

Про нюанси самозабезпечення електроенергією докладно розповіли мешканцям Полтави фахівці компанії Теплодом.нет.юа на серії відкритих семінарів.

Дмитро, керівник компанії:

«Якщо ваше підприємство - активний споживач енергії в денний час, то самозабезпечення - хороший спосіб знизити витрати на електроенергію. Все, що вам потрібно, - це встановити сонячні панелі і спеціальний лічильник, що обмежує перетікання надлишків електроенергії в зовнішню мережу. Хочу ще раз підкреслити, що це особливо вигідно для виробництв, які працюють і споживають багато електроенергії саме в денний час ».

Для переходу на компенсацію власного споживання необхідно встановити спеціальний інтелектуальний лічильник, що обмежує вихідну потужність і не випускає електроенергію в загальну мережу. Таким чином, вся енергія витрачається на власне споживання будівлі.

Детальніше про типи підприємств, яким буде вигідний перехід на самозабезпечення.

По-перше, це малі і середні виробництва - юрособи, які активно працюють вдень. Згідно із законом, вони не можуть підключити «зелений тариф для приватних домоволодінь». А використовувати «зелений тариф для юросіб» їм економічно недоцільно. Цей тариф вигідний лише при наявності у підприємства електростанції промислового масштабу - цілих полів сонячних батарей.

По-друге, це фізичні особи - домовласники, у яких існують складності з швидким оформленням «зеленого тарифу». До них відносяться дачні кооперативи, домогосподарства, підключені до мереж залізниці, а також ті домогосподарства, яким необхідно збільшити дозволену потужність.

По-третє, це держустанови, які згідно із законом не мають права брати участь у комерційній діяльності і торгувати енергією.

Готові проекти

Нещодавно у Верховній Раді України розпочалися слухання закону, який в майбутньому спростить оформлення «зеленого тарифу» для малих промислових станцій. Але поки політики зважують всі «за» і «проти», компанія Теплодом.нет.юа вже зараз пропонує готові рішення по переходу на самозабезпечення.

У компанії вже є досвід успішної реалізації таких кейсів.

Так, в Полтавській області вони реалізували повний комплекс по установці панелей і переходу на самозабезпечення для однієї автозаправної станції (з кафе, сто і торговим майданчиком на території). У Києві співробітники Теплодом.Нет.Юа впровадили проект самозабезпечення для однієї з приватних медичних лабораторій.

Сонячна станція для компенсації власного споживання - це відмінний вихід для тих, хто не може скористатися всіма благами «зеленого тарифу», але хоче вже зараз стати енергонезалежною. Крім того, це гарна альтернатива дорогим акумуляторів: замість них ви просто використовуєте міські мережі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...