• Головна
  • На 4-х посадових осіб Решетилівської ЦРЛ склали протоколи про адмінвідповідальність
09:09, 11 грудня 2012 р.

На 4-х посадових осіб Решетилівської ЦРЛ склали протоколи про адмінвідповідальність

До таких дій довелось вдатися ДФІ у Полтавській області, повідомили в прес-службі інспекції. Причина - недостовірність бухгалтерської і фінансової звітності, а також ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку.

Одночасно керівництву медичного закладу направили вимоги по усуненню виявлених ревізією порушень і недоліків та запропонували притягнути винних осіб до відповідальності.

Так, під час ревізії лікарні фахівці Держфінінспекції в Полтавській області встановили порушень на суму майже 140 тис. грн.

Зокрема, зафіксовано проведення незаконних операцій, що призвели до втрат фінансових ресурсів на загальну суму  133,7 тис. грн. Це і переплата заробітної плати та її індексації працівникам лікарні; нарахування  надбавки за вислугу років в завищеному розмірі; покриття видатків на оплату реактивів та флюорографічної плівки, які використані при наданні платних медичних послуг за рахунок коштів загального фонду; понаднормове списання пального; завищення вартості виконаних і оплачених робіт по капітальному ремонту відділень лікарні тощо.

Крім того,  через не перерахування до доходу районого бюджету коштів, які утримані із заробітної плати працівників лікарні, що були зайво нараховані в минулому бюджетному періоді та не проведення корегування  розміру орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за здані в оренду не житлові приміщення, районним бюджетом в січні 2011 року недоотримано фінансових ресурсів на загальну суму 6,2 тис. грн.

У період ревізії порушення частково усунуто.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру в Полтавській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...