• Головна
  • Гарячі новорічні дні полтавської екстреної допомоги
14:00, 1 січня 2019 р.
Надійне джерело

Гарячі новорічні дні полтавської екстреної допомоги

Гарячі новорічні дні полтавської  екстреної допомоги

Доки всі відпочивають,  у правоохоронців, рятувальників та медиків «гаряча» пора. Вони несуть чергування та готові будь – якої миті прийти на допомогу. Завідуюча підстанцією станції екстреної медичної  допомоги номер 1Ольга Литовка розповідає:

« - У вихідні дні, під час  Новорічно – різдвяних свят екстрена медична допомога надається полтавцям цілодобово. Як правило, кількість бригад збільшуємо. В принципі, все відбувається як і зазвичай – ми приймаємо виклик і далі діємо за обставинами. Першочергові виїзди у святкові дні – з місць проведення масових заходів у терміни, передбачені нормативами

Гарячі новорічні дні полтавської  екстреної допомоги, фото-1

За статистикою, у святкові дні викликів більше. Ольга Литовка пояснює це сезонним  підйомом захворюваності на грип та ГРВІ.

« -  У вихідні дні не працюють амбулаторії , тож за допомогою звертаються до нас. Не рідкі випадки травматизму. Значно більше харчових отруєнь. Тому ми, лікарі екстреної допомоги закликаємо – будьте обережні, ставтеся відповідально до свого здоров*я та пам*ятайте – у всьому повинен бути здоровий глузд і міра»

Разом з Ольгою Литовкою заходимо  у « святая святих» - до диспетчерської зали екстреної допомоги

Гарячі новорічні дні полтавської  екстреної допомоги, фото-2

Саме сюди надходять повідомлення з усіх куточків області від людей, що потрапили в біду і потребують допомоги медиків. Старший лікар зміни Олександр Сосновський розповідає про власний досвід новорічно – різдяних чергувань:

« - На велике щастя, протягом останніх років якихось екстраординарних випадків під час новорічних свят не зафіксовано. Хоча викликів не бракує. Для нас бути на виїзді у хвилини, коли наступає Новий рік – звичайна річ. Кілька машин у дорозі завжди.  Кілька років тому викликали нас на свято, там одному з гостей пробка від шампанського потрапила в око. Раніше часто ранилися петардами та феєрверками. На щастя, таких випадків стало менше, вони поодинокі. Ми чергуємо на масових заходах, зокрема, біля головної ялинки Полтави.  Там дуже велика кількість правоохоронців нам допомагає, стежать за порядком, тому менше і травмованих»

Раніше ми повідомляли Полтава новорічна: нашестя поросят та штурм супермаркетів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#екстрена допомога медики #лікарі

Коментарі

Оголошення
live comments feed...